Ціна
Виробник
Версія
Основна камера
Ємність акумулятору
Bluetooth
Вага
Фільтри

Стабілізатори (стедікама)

(26 товарів)
Показувати
  • 1
  • 2

Збільшити емоційний вплив на глядача в процесі зйомки відео або кінофільму дозволяють ряд операторських прийомів, пов'язаних зі способом переміщення камери. Цікаві і захоплюючі кадри в індустрії кіно отримують за допомогою візків, кранів та подібних масивних установок, які здатні переміщатися в площині. Всі вони важать дуже багато і коштують дуже дорого. Для безрозмірних голлівудських бюджетів такі витрати практично непомітні, але для домашнього використання вони виявляються непосильними.

Спосіб працювати з важкими камерами без застосування додаткової техніки знайшов в 70-х роках минулого століття Гаррет Браун, винайшла стедикам - конструкцію для стабілізації руху та ізоляції техніки від вібрацій. Стедікам коштував відносно дешево і швидко завоював популярність. Ще однією перевагою конструкції стало збільшення діапазону рухів оператора, оскільки щільного дотику до камери для кадрування не потрібно.

Особливості стабілізаторів

Основним призначенням стедікама є забезпечення плавного переміщення камери в процесі зйомки в русі. Перевага перед іншими, використовуваними в кіно системами, полягає в гарній мобільності і відносно низькій ціні на стабілізатор із зображення по міркам кіноіндустрії. За комплектності та конструктивним виконанням стедікама можуть бути різними і підбираються, виходячи з вимог і бюджету покупця.

Фізично, стедикам є врівноважена система, яка діє за принципом інерції маси. Чим більше маса такої системи, тим стійкіше вона в русі. Іншими словами, купити стедикам краще для використання з важкої камерою, ніж з легкої «мильницею». У більшості випадків стабілізатор потрібно для коротких пробіжок, проходів і обльотів об'єкта. У кіно його часто використовуються для «зуму ногами», оскільки висококласні оператори практично не користуються зумом камери. Замість нього оператор наближається до об'єкту ногами, тоді і потрібна стабілізація зображення.

Питання ціноутворення

У деяких випадках ціна стедікама може шокувати, але вона пояснюється високим попитом на обладнання і майже ручною роботою по їх виготовленню. За мірками рядового любителя віддавати такі гроші за рідко використовувану «залізяку» занадто дороге задоволення, але професійні відеооператори вважають інакше. Крім того, завжди є можливість купити стабілізатор дешевше в інтернет-магазині. Стедікам для смартфонів і екшн-камер коштують набагато дешевше, ніж стабілізатори для професійних «дзеркалок».

Механічні моделі для камер

В процесі вибору стедікама слід врахувати можливість управління фотоапаратом і отримання плавної зйомки. З цих причин камера повинна регулюватися на майданчику стабілізатора за напрямками «вправо-вліво» і «вперед-назад». Цією можливості домагаються шляхом додавання противаги: стедикам стає важче знизу, тому фотоапарат прагне займати вертикальне положення.

Крім ціни стедікама, основною перевагою механічних стабілізаторів є повний контроль над тонкими переміщеннями камери в процесі зйомки. З їх допомогою легко знімати об'єкт, що рухається і підкреслювати різні дії, що досить складно реалізувати в електронних стабілізаторах.

Кожен виробник пропонує свої способи налаштування вертикальної штанги і контрбаланс, випускаючи докладні інструкції і відеоогляди. На перших порах краще повністю дотримуватися цих порад, поки досвід не буде самостійно підказувати, коли можна відхилятися від рекомендованої послідовності з урахуванням конкретних умов зйомки.

Електронні моделі стедикам

Також їх називають гіроскопічними, оскільки механізм конструктивно містить два або три гироскопичнихх датчика. Перевагою електронних стабілізаторів є те, що вони спочатку збалансовані і налаштовані. Звикнути до нього дуже легко, оскільки електронний стедикам все робить самостійно: досить навести камеру на об'єкт зйомки. Більшість моделей дають можливість налаштування камери вгору або вниз для отримання ракурсу з нижньої чи верхньої точки.

Докладніше

Часті питання про Стабілізатори для відео

💥 Які Стабілізатори для відео найпопулярніші в 2023 році в Києві?

💰 Яка ціна на Стабілізатори для відео?

Ціна на Стабілізатори для відео

☝ Які Стабілізатори для відео найдешевші?

📍 Де купити Стабілізатори для відео в Києві?

Придбати Стабілізатори для відео можна онлайн в інтернет-магазині "Техно Їжак" або офлайн в одному з наших магазинів, за адресами, з якими ви можете ознайомитись тут

Ціна на Стабілізатори для відео

Ціна на Стабілізатори для відео на 10 грудня 2023 р. складає від 1 879 ₴ до 1 879 ₴ в залежності від характеристик пристрою.
Назва товару Ціна
ㅤ🔥ㅤМонопод для DJI Osmo Pocket Part 1 Extension Rod від 1 879 ₴

Купити Стабілізатори для відео в магазинах в Києві

Шоурум «Техно Їжак»
вул. Велика Васильківська, 130
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
ТРЦ «Ocean plaza» (1 поверх)
вул. Антоновича, 176
Пн - Пт: 10:00 - 22:00 Сб - Нд: 10:00 - 22:00
ТРЦ «РайON» (1 поверх)
вул. Лаврухіна, 4
Пн - Пт: 10:00 - 22:00 Сб - Нд: 10:00 - 22:00
ТЦ «Gorodok Gallery» (1 поверх)
пр-т. Степана Бандери, 23
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
ТРЦ «Smart Plaza Obolon» (1 поверх)
пр-т. Оболонський, 19
Пн - Пт: 10:00 - 22:00 Сб - Нд: 10:00 - 22:00
ТРЦ «Європарк» (1 поверх)
с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 140 А
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
Відгуки про Ручний трьохосьовий стабілізатор для фотоапаратів Zhiyun Crane 2
Віталік 04.09.2019
Без рейтингу
Чи підходить для Кенон 6д марк2
Відповідь консультанта «Техно Їжак» 05.09.2019
Добрый день! Да, подойдет
Відгуки про Ручний трьохосьовий стабілізатор для смартфонів Zhiyun Smooth Q
Саша 19.12.2018
5
Добрий день, а скільки потрібно заряжати часу цей стабілізатор?
Відповідь консультанта «Техно Їжак» 24.12.2018
Добрий день! Це залежить від того, яким блоком зарядки чи зовнішнім акумулятором ви користуєтесь. Але приблизно кілька годин
Відгуки про Монопод для DJI Osmo Pocket Part 1 Extension Rod
Дуня 07.12.2023
3
Добрий вечір, підкажіть чи йде цей монопод як стабілізатор і чи йде в комплекті креплення для триноги?
Відповідь консультанта «Техно Їжак» 08.12.2023
Доброго дня! Він не виконує функцію стабілізатора. В нижній частині є стандартне кріплення для штатива на 1/4 дюйма для підключення додаткових аксесуарів.
Відгуки про Ручний триосьовой стабілізатор для смартфонів Aochuan Professional Gimbal Stabilizer Smart X Pro Grey
Владислав 13.10.2023
5
купил прошку, у меня телефон легкий - четко работает. Батарейка 18650 формата, могу менять когда сядет. Только смотрите, что телефон до 250 грам должен быть
16.10.2023
Доброго дня, Владислав! Дякуємо Вам за відгук!