- Очистити все
Додати в обране
Додати до порівняння

- Тип підключення: Беспроводное
Додати в обране
Додати до порівняння

- Тип підключення: Беспроводное
Для багатьох категорій людей навушники стали звичним і необхідним пристроєм. Ними користуються любителі музики, перекладачі, журналісти, геймери, спортивні коментатори і зв'язківці. Найбільшим незручністю до появи бездротових навушників був постійно заплутуються і чіпляється за самі невідповідні предмети кабель. Зручність користування гаджетом без проводів швидко оцінили користувачі, забезпечивши постійну популярність цих моделей.
Бездротові навушники - види і особливості роботи
Виробники пропонують безліч моделей будь-якого призначення і вартості. Купити бездротові навушники нескладно - важливіше правильно визначитися з типом виконання і основними параметрами. Конструктивно моделі ділять на наступні види:
- Вкладиші (вставні). Вставляються в вушну раковину, де тримаються за рахунок пружності амбушур.
- Внутрішньоканальні. Щільно поміщаються в слуховому каналі, де створюють герметизацію за рахунок наявних накладок.
- Накладні. Поміщаються поверх вушних раковин. З'єднуються між собою дужкою. Випускаються у відкритому, закритому і напівзакритому варіантах. Закриті пропонують найвищу якість звучання за рахунок повної ізоляції слухача від зовнішніх шумів. З цієї причини використовуються професіоналами при обробці звуку.
Всі зазначені види блютуз навушників, пропонує купити наш інтернет магазин. Це унікальна можливість придбати в Україні оригінальну продукцію провідних світових брендів з гарантією якості.
Спосіб з'єднання блютуз навушників
Переважна більшість моделей, за винятком застарілих модифікацій, використовують для зв'язку з відтворює пристроєм радіоканал. За типом з'єднання і використовується радіочастотного діапазону бездротові навушники діляться на:
- Радіонавушники. Працюють з аналоговим сигналом на частотах 863-865 МГц. Залежать від наявності перешкод, тому для тривалого прослуховування музики підходять мало. У комплекті є станція-передавач, що вимагає живлення від електромережі, що різко обмежує мобільність.
- Wi-Fi-моделі. Працюють по стандартам бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11b / g / n на частотах 2,4 ГГц. Можуть з'єднуватися безпосередньо з джерелом звуку або через наявну точку доступу / роутер.
- Bluetooth. Найпоширеніший варіант, який є в модельному ряду практично кожного виробника. Діапазон частот 2.402-2,48 ГГц, стандарт безпровідного зв'язку 802.15.1. Модулем Блютуз зараз не оснащуються хіба що домашні тапочки (кросівки вже!), Тому підключити гаджет до будь-якого пристрою не складає проблем. При бажанні купити Блютуз навушники, слід звернути увагу на підтримувану версію з'єднання. На даний момент, остання має номер 5.1 і характеризується збільшеною в 2 рази швидкістю передачі і в 4 рази радіусом дії. Загальний принцип: чим вище версія, тим швидше, якісніше і далі працюватимуть Bluetooth навушники.
- IR. Інфрачервоні навушники передають аудіосигнал через світлові імпульси в ІК-діапазоні. Вважаються застарілими і практично не зустрічаються в продажу. Вимагають прямої видимості між джерелом сигналу і навушниками. Радіус дії кілька метрів.
Важливо! Радіохвилі будь-якого діапазону схильні до дії перешкод, які можуть створюватися побутовими приладами або промисловими джерелами. Невелика потужність Bluetooth-передавачів не дозволяє впевнено транслювати сигнал через різні перешкоди, наприклад, залізобетонні стіни.
Bluetooth навушники: основні переваги
Однак у бездротових навушників ціна вище, ніж класичних дротових моделей, що пояснюється більш складною технологією виробництва, а компенсується підвищеним комфортом використання. Основними достоїнствами бездротових моделей можна назвати:
- Відсутність кабелю і пов'язаних з ним проблем: заломи, перекручування, сплутування.
- Мобільність. Довжина кабелю не обмежує свободу пересування, що зручно на прогулянці, в ході спортивних занять або при прибиранні квартири.
- Відстань від джерела підключення. Дальність дії ряду моделей може складати десятки метрів, тому місце розташування джерела звуку втрачає принципову важливість.
- Набір додаткових функцій. Крім можливості управляти більшістю базових функцій смартфона, деякі бездротові навушники оснащуються вбудованим аудіоплеєром і власним накопичувачем для зберігання фонотеки.
Крім достоїнств, бездротові навушники мають недоліки, які виробники постійно намагаються звести до мінімуму:
- наявність вбудованого акумулятора для харчування радиомодуля збільшує загальну вагу гаджета;
- купити хороші Bluetooth навушники обійдеться дорожче, ніж дротову модель;
- необхідність стежити за рівнем заряду акумулятора і періодично заряджати його.
Всі зазначені мінуси набагато перевищує свобода дій, яку дають бездротові навушники. Удома можна використовувати повнорозмірні накладні варіанти, що працюють по радіоканалу або Wi-Fi. Для прогулянок і тренувань на повітрі краще підійдуть вкладиші або вакуумні Блютуз навушники з хорошою фіксацією.