Ціна
Виробник
Діагональ екрану
Розмір робочої поверхні
Роздільна здатність екрану
Ємність акумулятору
USB
Фільтри

Графічні планшети

(89 товарів)
Показувати

Ціна на Графічні планшети в Україні

Ціна на Графічні планшети на 23 вересня 2023 р. складає від 1 190 грн до 135 299 грн в залежності від характеристик пристрою.
Графічний планшет Wacom Intuos S Black від 4 399 грн
Графічний планшет Wacom Intuos S Bluetooth Black від 6 199 грн
Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black від 7 599 грн
Графічний планшет Parblo A640 V2 від 1 799 грн
Графічний планшет Parblo Coast22 Pro від 29 900 грн

Чи займаєтеся веб-дизайном або просто любите малювати? Замовте графічний планшет в інтернет-магазині "Техно їжак", щоб займатися цифровим творчістю з комфортом і задоволенням. У нашому каталозі представлені кращі аматорські і професійні пристрої малих, середніх і великих розмірів, а також цифрові пір'я до них.

Графічний планшет в рази спростить роботу з цифровою графікою

Ви можете створювати ефектні ілюстрації за допомогою звичайної комп'ютерної мишки, але процес не буде приносити задоволення. Доведеться довго гратися з лініями, використовувати готові шаблони і витрачати багато часу на опрацювання того, що на папері зайняло б всього декілька хвилин. Звичайно, деякі дизайнери створюють ручні ескізи, а потім оцифровує їх, але це додатковий масив робіт.

Робота з графічним планшетом не займає так багато часу, як робота з мишкою. Малювати з його допомогою не складніше, ніж за допомогою звичайного олівця або ручки. Деякі моделі навіть можуть аналізувати ступінь натискання і підлаштовувати розмір кисті відповідно до цього параметром. Купивши графічний планшет для малювання у нас, ви зможете отримувати справжнє задоволення від творчості.

Види графічних планшетів

Графічний планшет - універсальний пристрій. Воно використовується для створення ілюстрацій, креслень, макетів, логотипів, веб-дизайну, анімації і обробки фотографій. Відрізняються вони за розмірами екрану, додаткових функцій і принципом роботи. Існує дві основні категорії:

  • Інтерактивні графічні планшети. Являють собою самостійний пристрій для малювання з потужним процесором, відеочіпом і іншим наповненням. Вони оснащені екраном, на який виводиться зображення в процесі малювання.
  • Настільні графічні планшети. Власним дисплеєм такі моделі не мають, але оснащені робочою поверхнею. Вони підключаються до комп'ютера через USB або WiFi, фіксують рухи стилуса і виводять вийшов малюнок на монітор.

Перші коштують дорожче, але забезпечують мобільність художнику. Для малювання з їх допомогою не потрібно обов'язково знаходитися біля стаціонарного комп'ютера.

Стандартні розміри графічного планшета прив'язані до форматів паперового листа. Виробники випускають моделі A6, A5, A4 і A3. Професійні художники використовують формати A4 або A3. Новачки і любителі зупиняються на A6 або A5. Останній варіант - найоптимальніший. При його використанні рука втомлюється менше, тому що рухається в меншому діапазоні.

Якщо ви купуєте настільний графічний планшет без інтерактивного екрану, співвідношення сторін має повторювати співвідношення сторін монітора. Це спрощує роботу з пристроєм.

Інші параметри вибору графічного планшета

Дозвіл - наступний за важливістю чинник. Для аматорських моделей воно становить близько 2540 LPI, а для професійних - 5080 LPI та більше. Чим більше дозвіл, тим більш деталізовані ілюстрації ви зможете виробляти.

Також підвищити деталізацію зображень можна за рахунок високої чутливості. Остання обчислюється кількістю ліній на дюйм (LPI). Графічний планшет з чутливістю 2000 LPI дозволить малювати ефектні скетчі з найтоншими лініями і створювати легку штрихування, яка максимально нагадує олівець.

Підвищити комфорт і швидкість малювання можна за рахунок багатофункціонального стилуса. Останні оснащені чутливістю до натискання, електронними ластиками і кнопками швидкого управління.

Замовте графічний планшет для малювання в інетрнет-магазині "Техно їжак"

Якщо ви не можете визначитися з вибором, зв'яжіться з консультантом інтернет-магазину "Техно їжак". Ми вислухаємо ваші побажання і надамо список моделей, які найкраще підходять для вирішення завдань.

Покупець може замовити відправку в будь-яке місто України за допомогою "Нової Пошти", скористатися самовивозом або кур'єрською доставкою. Перегляньте знижки та спеціальні пропозиції, щоб купити графічний планшет для малювання навіть на 15% дешевше. Гарантія виробника зберігається.

Докладніше