Ціна на Навушники в Україні
Навушники Apple AirPods 2 with Charging Case | від 5 399 грн |
Навушники Apple AirPods Pro 2 | від 9 999 грн |
Навушники Apple AirPods 3 with Wireless Charging Case | від 7 699 грн |
Навушники Apple AirPods Pro with Magsafe 2021 (MLWK3) | від 8 899 грн |
Навушники Apple AirPods Max Sky Blue | від 23 999 грн |
Навушники потрібні для прослуховування звуку. Гаджети надягають на голову за допомогою оголов'я або вставляються безпосередньо у вушні канали. Найчастіше використовуються пристрої:
- прослуховування музики, різного роду звукових сигналів, мови;
- контролю записуваного треку в звукозаписних студіях.
Навушники класифікуються за призначенням, типом, способом підключення та іншими характеристиками. Від усіх зазначених показників залежить вартість пристрою.
Класифікація навушників
Залежно від конструкції, комплектації навушники діляться на кілька видів.
Звичайні навушники (гарнітура для спілкування)
Аксесуари, які використовуються в основному для перегляду фільмів та прослуховування музики називаються звичайними або класичними. Вони можуть бути провідними та бездротовими. За допомогою звичайних навушників неможливо записувати звук, оскільки в них немає мікрофона. Навушники, забезпечені мікрофоном, мають іншу назву — гарнітура. Крім відтворення звуку, вона виконує ще й функцію його передачі.
Геймерські (ігрові) навушники
Пристрої для геймінгу використовуються з різними пристроями — ноутбуками, комп'ютерами, мобільними телефонами, консолями. Геймерські навушники укомплектовані мікрофоном, мають гарну звукоізоляцію, можуть бути провідними або керуватися по Bluetooth.
Спортивні навушники
Такі пристрої не позиціонуються як окремий клас. Це звичайні навушники. Просто для занять спортом вибираються моделі легкі, компактні, бездротові. Важливою особливістю спортивних навушників є їхня здатність добре триматися у вухах. Також важливими
Професійні навушники
Такі моделі — це вибір спеціалістів студії звукозапису. Дуже важливим у професійних навушниках є:
- ступінь ізоляції від зовнішнього середовища;
- тип прилягання амбушюру (чашки) до вуха.
За першим параметром можуть використовуватися пристрої закриті та відкриті. По другому — чашки circum-aural («навколо вуха») або supra-aural («прямо на вусі»).
Навушники для смартфонів та МП-3 плеєрів
Зазвичай у комплект з такими пристроями вже йдуть навушники. Але, заради справедливості, варто відзначити, що найчастіше якість цих аксесуарів залишає бажати кращого. Тому багато користувачів воліють придбати їх окремо. Щоб вибір був вдалим, слід враховувати, що:
Для прослуховування радіо та музики за допомогою хмарних сервісів або в соціальних мережах немає сенсу купувати високоякісні дорогі пристрої. З таким завданням цілком впораються навушники із середньої цінової категорії.
Якщо ви ведете активний спосіб життя, займаєтеся спортом, слід робити вибір на користь бездротового аксесуара.
Для тих, хто часто слухає музику на вулиці, важливо використовувати навушники з високим рівнем шумоізоляції.
Навушники типу
Вакуумні
Альтернативна назва цих популярних навушників — внутрішньоканальні, а просторіччя — затички. Таку назву вони отримали тому, що при їх вставленні у вушний (слуховий) канал створюється вакуум. Зазвичай внутрішньоканальні моделі забезпечені амбушюрами. Вони забезпечують високий рівень захисту від зовнішнього шуму.
Вкладиші
На відміну від вакуумних навушників вкладиші не вставляються у вушний канал, а закладаються у вушну раковину. Тому важко назвати ізоляцію від зовнішнього шуму якісною.
Закриті (повнорозмірні)
Таку назву отримали девайси зі 100-відсотковим охопленням вуха амбушюрами. Повнорозмірні навушники мають відмінну ізоляцію від зовнішнього шуму, забезпечують звучання високої якості. Але через великі габарити використовувати такі пристрої не завжди зручно. Закриті навушники є актуальними для тих, кому важлива деталізація, повне занурення в музику.
Напівзакриті (накладні)
На відміну від закритих, напівзакриті навушники мають менший розмір, зручно сідають на вуха. Їхнє оголов'я створює менший тиск. У великому асортименті моделей накладних пристроїв кожен користувач зможе знайти для себе оптимальний варіант із унікальними атрибутами.
Навушники за способом підключення
Бездротові (Bluetooth)
Такі навушники взаємодіють лише з планшетами, смартфонами та іншими пристроями, оснащеними Bluetooth-передавачем. Якість звуку залежить від підтримки аксесуарами сучасних кодеків.
Бездротові (Радіо, WiFi підключення)
Моделі радіонавушників комплектуються спеціальним передавачем. Трансляція звуку в них здійснюється на певній частоті, аналогічно передачі сигналу радіо. Навушники з технологією Wi-Fi працюють також за принципом передачі радіохвиль. До аксесуара підключається радіопередавач, який передає аналоговий сигнал за допомогою хвиль FM.
Комбіновані (бездротові з можливістю підключення кабелю)
Комбінованими називаються моделі навушників з можливістю і бездротового, і провідного підключення. Як приклад можна навести бездротові навушники зі знімним кабелем. Є також дротові моделі пристроїв у комплекті з бездротовим адаптером.
Власникам таких навушників не страшно, що акумулятор може розрядитися в невідповідний момент. Для продовження використання пристрою достатньо переключитися на кабель. Але що може збентежити потенційного покупця комбінованих навушників — це їхня порівняно висока вартість.
Додаткові «плюшки» у навушників
Регулятор гучності на дроті\навушнику
Зручною опцією є можливість регулювання гучності за допомогою регулятора, встановленого на дроті, або пульта управління на навушниках.
Вбудована звукова карта для звучання 5.1, 7.1
Завдання цього пристрою — здійснювати запис, обробку та відтворення звуку. Звукові карти можуть бути виділені та вбудовані, внутрішні та зовнішні. Вони відрізняються не тільки конструктивно, а й за іншими параметрами, які впливають на якість звуку.
Активне шумозаглушення
Це важливе доповнення служить для відсікання звукового фону, покращення якості звуку. При підборі гарнітури з активним шумоподавленням слід переконатися, що така ж опція є і на мікрофоні.
Як вибрати і де купити якісні навушники у 2023 році?
Перш ніж купити навушники, необхідно визначитися з їх призначенням та типом, оцінити особливості та технічні параметри. Оптимальним місцем для придбання якісних навушників є інтернет-магазин «Техно Їжак». У каталозі компанії представлений великий вибір моделей різних видів пристроїв від відомих брендів. Замовити електроніку можна онлайн з доставкою до будь-якого населеного пункту України.