Ціна
Виробник
Вбудована пам'ять
Діагональ екрану
Оперативна пам'ять
Тип екрану
Передача даних
Ємність акумулятору
Bluetooth
Wi-Fi (802.11)
Фільтри

Електронні книги

(48 товарів)
Показувати
 • 1
 • 2

Ціна на Електронні книги в Україні

Ціна на Електронні книги на 23 вересня 2023 р. складає від 4 999 грн до 16 999 грн в залежності від характеристик пристрою.
Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black 2021 від 5 599 грн
Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Black 2021 від 6 499 грн
Електронна книжка Amazon All-new Kindle 11th Gen. 16Gb Black 2022 від 5 199 грн
Електронна книга Amazon Kindle Oasis 10th Gen 8GB Graphite від 9 399 грн
Електронна книга Amazon Kindle Scribe 32Gb with premium pen Tungsten від 16 999 грн

Електронні пристрої поступово витісняють з ужитку паперові книги. Єдине, на що, не здатні сучасні читалки - озвучувати тихий шелест перегортання сторінок. У порівнянні з планшетами і смартфонами, електронні книги пропонують користувачам читати зручно і безпечно для очей. Все це стає можливим завдяки застосуванню спеціальної технології електронного чорнила, яке робить літери на екрані гаджета дуже схожими на друкарські.

Чорнило E Ink

Електронними чорнилами називається технологія, розроблена компанією E Ink Corp на початку століття. Всі дисплеї електронних книг, представлених в нашому інтернет-магазині, працюють саме за таким принципом. Екран пристрою складається з безлічі мікроскопічних осередків, що містять чорні і білі фарбувальні пігменти в маслянистій основі. Кольори мають протилежні заряди, тому, при проходженні струму через осередок, пігменти одного кольору або опускаються вниз, або піднімаються до поверхні. Подібним чином на екрані формується текст сторінки. Раз опустившись, пігменти залишаються в своєму стані до наступного проходження електричного заряду. Тому текст на сторінці залишається видимим навіть після відключення живлення.

Якими бувають дисплеї?

Електронна книга з технологією E Ink є назвою кількох окремих розробок. На даний момент на кожну електронну книгу ціна багато в чому залежить від покоління та виду «паперу», вставленого в її екран:

 • Vizplex. Являє собою базову розробку електронного чорнила першого покоління. В даний час її основною перевагою є невисока вартість. Зустрічається рідко.
 • Pearl. Має вдвічі більшу роздільну здатність, ніж перше покоління чорнила. Якість картинки нагадує друковане видання. Розміри екранів становлять від 150 до 200 пікселів.
 • Triton і Triton 2. Третє і вже кольорове покоління чорнила. Купити електронну книгу з подібним дисплеєм нескладно. Технологія практично не змінилася, але для отримання кольорового зображення в дисплеях встановлені кольорові фільтри. За якістю вони програють планшетам і нагадують надруковану кольорову газету.
 • Carta. Дисплей з поліпшеними характеристиками контрастності і роздільною здатністю більше 300 точок на дюйм.
 • Mobius. Технологія дозволяє створювати гнучкі дисплеї для рідерів, де за основу для електронного чорнила береться пластик.

Основні переваги сучасних електронних книг

Електронні книги купити в Україні, наш інтернет-магазин пропонує дешево придбати електронні книги провідних світових брендів. Представлені в каталозі рідери мають низку незаперечних переваг:

 • не втомлюються очі;
 • економно витрачають заряд акумулятора;
 • солідний обсяг вбудованої пам'яті;
 • зручний інтерфейс пошуку, ведення заміток і виділення важливих моментів у тексті;
 • наявність вбудованих словників;
 • можливість підключення до інтернету.

До недоліків «читалок» можна віднести відносно невелику швидкість оновлення сторінок. Останні покоління E Ink оновлюють екран приблизно за 500 мілісекунд, що не дає можливості переглядати анімацію і, тим більше, відеоролики.

Відвідувачі нашого інтернет-магазину мають можливість купити як електронні книги, так і планшети. Але останні не дозволяють комфортно читати текст при яскравому сонці, навіть при максимальній яскравості екрану. Технологія електронного чорнила заснована на відображенні світла, тому яскраве освіження не стане проблемою при читанні. З іншого боку, при слабкому освітленні читати стає важко, і потрібно додаткове підсвічування. Відбите екраном світло не так швидко виснажує зір, як внутрішнє освітлення дисплеїв смартфонів або планшетів. Книгу можна читати навіть тривалий час - очі не втомляться.

До переваг рідерів також можна віднести їх невеликі розміри і вагу. Найбільш поширені моделі характеризуються діагоналлю екрана у 6-7 дюймів, що набагато менше і легше за планшетні комп'ютери. Також в Україні можна купити електронну книгу з діагоналлю до 10 дюймів. При дещо великих габаритах вони дозволяють набагато зручніше працювати з зображеннями або текстами великих розмірів.

До переваг у вигляді невеликих розмірів варто додати тривалий час автономної роботи, оскільки енергія батареї витрачається тільки при оновленні (гортанні) сторінки. На тривалості роботи пристрою позначаються додаткові функції, які збільшують розряд акумулятора: MP3-плеєр, модуль Wi-Fi, підсвічування екрану.

Докладніше