Ціна
Виробник
Тип
Розмір
Вага
Фільтри
 • Очистити все

Прилади ночного бачення (ПНВ) для шоломів та касок

(6 товарів)
 • Очистити все
Товари місяця

Додати в обране

Додати до порівняння

Ідея банк
Плати пiзнiше
0 відгуків
 • Тип: Приборы ночного видения

Прилади нічного бачення - незамінні помічники, якщо необхідно знайти когось у темряві. Вони використовуються у військових цілях для розвідки в умовах нічних бойових дій, у правоохоронних органах для стеження за підозрюваними в темний час доби, в галузі полювання, нічного рибальства. В асортименті інтернет-магазину "Техно Їжак" є великий вибір пристроїв нічного бачення від перевірених виробників. Вартість вказана в каталогах на сайті.

Класифікація приладів нічного бачення

Можна купити такі види приладів нічного бачення:

 1. Підсилювачі світла - накопичують обмежене світло, доступне в навколишньому середовищі, і створюють яскраве зображення для спостереження. Використовують фотоелектричні підсилювачі або фотопомножувачі.
 2. Тепловізори - теплові камери, які беруть інфрачервоне випромінювання, що випускається об'єктами у видимому інфрачервоному діапазоні, і перетворюють його на основі різниці в температурі об'єктів. Використовуються для пошуку людей або тварин.

Кожен тип має свої особливості та обмеження, а вибір залежить від конкретних потреб і умов експлуатації.

На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент товарів, можна замовити онлайн будь-який з видів ПНБ з доставкою по Україні.

Які особливості ПНБ

Основні особливості ПНБ:

 1. Посилення світла - використовують фотоелектричні підсилювачі для збільшення яскравості об'єктів.
 2. Якість зображення - роздільна здатність у приладах нічного бачення варіюється залежно від моделі та технології. Деякі з них мають функції регулювання фокуса для досягнення найкращої чіткості зображення.
 3. Дальність розпізнавання - що вища якість і потужність, то далі він здатний виявляти об'єкти.
 4. Інфрачервоне освітлення - генерують випромінювання, яке не видно людському оку, але може бути виявлено приладами нічного бачення, що дає змогу бачити в темряві без необхідності зовнішнього джерела світла.
 5. Режими роботи - можна купити з чорно-білим або кольоровим режимом, автоматичним регулюванням яскравості, записом відео або фотографій та іншими функціями.
 6. Стійкість до погодних умов - розроблені з урахуванням волого- і пилозахисту.

Залежно від моделі та технології, прилади нічного бачення бувають активними (використовують джерело світла) або пасивними (підсилюють доступне світло, включно з інфрачервоним).

Ціни 2023 року на ПНБ

ПНБ розширюють можливості людського зору в умовах обмеженої освітленості, що робить їх незамінним інструментом у перерахованих вище сферах. Інтернет-магазин "Техно Їжак" надає найлояльніші ціни в Україні на ці прилади. Вартість вказана в каталогах сайту. Замовити цифрову техніку або зручні гаджети онлайн з доставкою можна просто зараз.

Докладніше