Ціна
Розмір корпусу
Комунікації
Версія
Матеріал корпусу
Фільтри

Apple Watch Series 7

(69 товарів)
Показувати

Ціна на Apple Watch Series 7 в Україні

Ціна на Apple Watch Series 7 на 25 вересня 2023 р. складає від 14 199 грн до 29 699 грн в залежності від характеристик пристрою.
Смарт-годинник Apple Watch Series 7 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band від 16 099 грн
Смарт-годинник Apple Watch Series 7 41mm Green Aluminum Case with Clover Sport Band від 15 699 грн
Смарт-годинник Apple Watch Series 7 + LTE 45mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band від 16 299 грн
Смарт-годинник Apple Watch Series 7 + LTE 41mm Silver Stainless Steel Case with Silver Milanes Loop від 29 699 грн
Смарт-годинник Apple Watch Series 7 + LTE 41mm Green Aluminum Case with Clover Sport Band від 14 199 грн

Годинник Apple Watch 7 на перший погляд практично не змінився порівняно з подібними пристроями попереднього покоління. Технічні характеристики та функціональність зазнали незначних покращень, найважливіша нововведення – дисплей з високою роздільною здатністю. Розмір корпусу не змінився, але розробникам удалося зменшити рамку, в результаті розмір екрану збільшився на 20%. В асортименті магазину «Техно Їжак» є моделі з різними кольорами корпусу та великою різноманітністю ремінців.

Технічні характеристики

Смарт-годинник Apple 7 Watch має високу продуктивність, яка забезпечена потужним процесором. Все працює плавно, можна швидко перемикатися між завданнями. Пристрій швидко заряджається достатньо 8 хвилин, щоб заряду вистачило до ранку в режимі відстеження сну.

Епл Вотч 7 купити варто всім, хто хоче стежити за своїм здоров'ям. Пристрій дозволить отримувати всю необхідну інформацію, особливо слід зазначити такі функції:

  • Моніторинг ЧСС - відстеження пульсу та ритму серця, відправлення повідомлень при виході за межі норми, окремий додаток для самостійного виконання ЕКГ;
  • Відображення рівня кисню у крові – важливого показника, що допомагає оцінити загальний стан організму;
  • Моніторинг сну - відстеження тривалості сну, допомога в налаштуванні режимі, виявлення проблем;
  • Додаток «Фітнес» - отримання стимулів для ведення рухомого способу життя, можна прагнути досягнень, отримувати очки активності, змагатися з друзями, встановлювати рекорди.

У пристрої застосовується роз'єм USB-C, ним зручно користуватися, оскільки він симетричний. Роз'єм використовується для підключення зарядки та навушників.

Зручність використання

Годинник Епл Вотч 7 має стильний дизайн, який піддався в порівнянні з минулим поколінням незначним косметичним виправленням. Відбулося незначне збільшення корпусу, яке не можна помітити, якщо спеціально не порівнювати пристрої. Найважливіше - ремінці від попередньої моделі відмінно підходять до нових, так що немає потреби заново шукати та купувати стильний аксесуар.

Зі смарт-годинами нічого не станеться при зануренні на глибину до 50 метрів. Розробники запевняють, що дана модель має міцне скло. Його практично неможливо розбити, хоч і минулі покоління також вирізнялися великою надійністю. Годинник характеризується тривалим терміном служби.

Переваги покупки в магазині «Техно Їжак»

Магазин "Техно Їжак" пропонує Apple Watch 7 купити в Києві або замовити через інтернет з доставкою по всій Україні. Для оформлення замовлення потрібно лише вибрати потрібну модель з каталогу.

На Apple Watch 7 ціна відрізняється доступністю, діють знижки та спеціальні пропозиції. На все представлену в каталозі продукцію діє гарантія, за необхідності проводиться заміна товару.

Докладніше