Ціна
Розмір корпусу
Фільтри

Apple Watch SE 2

(17 товарів)

Ціна на Apple Watch SE2 в Україні

Ціна на Apple Watch SE2 на 23 вересня 2023 р. складає від 11 299 грн до 16 599 грн в залежності від характеристик пристрою.
Apple Watch SE 2 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band від 12 699 грн
Apple Watch SE 2 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band від 11 599 грн
Apple Watch SE 2 40mm Silver Aluminum Case with White Sport Band від 11 299 грн
Apple Watch SE 2 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band від 11 599 грн
Apple Watch SE 2 44mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band від 12 299 грн

Apple Watch SE 2 нового покоління

Американська компанія Apple не на хвилину не зупиняє розвиток своїх пристроїв. Восени 2022 року на своїй презентації показали оновлену лінійку годинника Apple Watch. Серед яких були Apple Watch SE (2-го покоління). Серію не оновлювали впродовж 2 років. Очікувалася велика кількість оновлень та кардинальних змін. Причин було достатньо, щоб дочекатися довгоочікуваного аксесуара. Варто зазначити, що їм це вдалося. Модний і стильний дизайн, що надає унікальності кожному власнику. Двоядерний процесор зі швидким часом відгуку та точним збереженням даних. Оновлені функції безпеки міжнародної якості. Датчики відстеження фізичної активності та здоров'я господаря годинника.

Корисні переваги Apple Watch SE2

Apple Watch SE 2 створено на основі попередньої версії. Пророблені модулі – дисплей з технологією Retina. Яскравість 100 ніт. Дана модель не має функції, завжди включений екран. Щоб увімкнути підсвічування без натискання кнопок, слід підняти зап'ястя. Розмір дисплея значний, дозволяє використовувати тисячі дисплеїв, на яких відображатиметься безліч функцій. Годинник отримав процесор S8 SiP, що дає на 20% більше продуктивності, ніж його попередник. 64-бітний чіп виріс у ефективності та швидкості виконання функцій. Корпус виконаний із аерокосмічного алюмінію. Матеріал дуже міцний і має малу вагу. Алюміній чистий і дуже нешкідливий. Виробник випускає дві конфігурації корпусу – 40 та 44 мм. По краях корпус гладкий із закругленими кутами. Сам дисплей із сапфірового скла, як і задня кришка, лише з додаванням нейлонового композиту. Пристрої важать 264 г (40 мм), 329 г (44 мм). Акумулятор літій-іонний вбудований з автономною роботою до 18 годин. Заряджання акумулятора стандартне, через кабель USB-C з магнітним кріпленням. Вбудована пам'ять – 32 Гб та оперативна 1 Гб. Вбудованої пам'яті достатньо для важливих файлів, а ОЗУ для стабільного виконання функцій.

Що варто чекати від нового смарт-годинника

Компанія Apple дбає про здоров'я своїх користувачів. Використовуючи чисті та нешкідливі рідкісноземельні матеріали при виготовленні. У планах до 2030 року повністю перейти на вуглецеві матеріали. У годинник Епл Вотч СЕ 2 додали функції що відстежують здоров'я господаря, актуальні в сучасний час, нових хвороб, що розвиваються. Годинник - "наручний-лікар" на зап'ясті, що повідомляє свого господаря про стан здоров'я. Лінійка отримала ряд датчиків, що дозволяють реалізувати функціонал відстеження метрик.

Додаток для фітнесу

Було оновлено стандартну програму Workout, завдяки якій можна покращити свою фізичну активність. Програма пропонує підібрати індивідуальні тренування під будь-якого спортсмена. У розширених показниках є такі метрики, як: час контакту із землею та вертикальні коливання, частота серцевого ритму.

Додатково розширити можливості легко за рахунок підписки на Fitness+. Надання тренувань у форматі 4K Ultra HD. Програми оновлюються щотижня. Тренування можна провести з особистим аудіогідом, під час пробіжки чи медитації.

Безпека та здоров'я

Вперше Apple Watch SE 2 2022 року ретельно стежать за пересуванням господаря. Відбувається оповіщення в екстрену службу, якщо Ви впадете з висоти або потрапите в автомобільну аварію. Повідомлення надходить диспетчеру з місцезнаходженням. Зручна функція для любителів відпочинку на природі чи фанатам екстремального виду спорту. Для з'ясування даних про користувача, пристрій використовує гіроскоп та акселерометр, барометр, GPS та мікрофон.

Вбудована функція відстеження здоров'я - Heart Rate. Завдяки ній у будь-який час виміряйте свій пульс і при різких стрибках та відхиленнях, отримайте повідомлення на свій дисплей. Цього стосується і нестабільний серцевий ритм та скорочення.

Виробник також, як і в інших годинниках лінійки, потурбувався про зниження рівня стресу. Для цього в смарт-годиннику Apple Watch SE 2 встановлена ​​програма - Mindfulness.

Міжнародні дзвінки та зв'язок

Для SE 2 доступний міжнародний роумінг. Можете дзвонити, надсилати повідомлення, транслювати музику або здійснювати екстрені дзвінки без свого iPhone. Крім того, пристрій підтримує Bluetooth 5.0 та Wi-Fi 802.11b/g/n із частотою 2,4 ГГц.

Операційна система watchOS 9

Епл Вотч СЕ 2 працюють з операційною системою watchOS 9. Платформа була представлена ​​влітку 2022 року. Програмна оболонка отримала цікаві оновлення та доповнення, які точно порадують власника захоплюючого аксесуару.

Переваги покупки в інтернет-магазині Техно Їжак

Купити Apple Watch SE 2 та отримати безліч емоцій. Ми український інтернет-магазин, який тішить своїх шанувальників лише цікавими та новими пристроями. На сторінках сайту множинний вибір техніки, що надає повноти та барвистості Вашого життя. При виникненні питань, не соромтеся поставити їх нашим менеджерам. Вони із задоволенням розкажуть усі переваги, дадуть відповідь на всі запитання. Додатковим бонусом для Вас будуть кешбек від кожної покупки та регулярні знижки. Покупки, які приносять задоволення тільки від Техно Їжак.

Докладніше