Ціна
Виробник
+ Всі параметри
Вбудована пам'ять
Версія
Wi-Fi (802.11)
Фільтри
  • Очистити все

Ігрова приставка Steam Deck

(5 товарів)
  • Очистити все

Одним із найвідоміших у світі розробників комп'ютерних ігор, які займаються також їх виданням та цифровою дистрибуцією, є американська компанія Valve Corporation. Її найновішим продуктом, який можна купити вже в Україні, є ігрова консоль Valve steam deck. Як і в більшості інших ігор, розроблених цим виробником, у цій стим приставці використані його власні ігрові движки.

Ігрова приставка Valve steam deck

Ця портативна ігрова система, що надійшла на американські та європейські ринки у лютому 2022 року, є справжньою революційною консоллю. Однією з її найважливіших особливостей є підтримка всіх доступних у сервісі Steam комп'ютерних ігор.

Компактність та потужність

Ігрова консоль Valve оснащена чотириядерним процесором AMD Zen 2, що функціонує на базі RDNA2 та Zen2. Він був створений та оптимізований під портативний ігровий ПК у співпраці з американською корпорацією Advanced Micro Devices (AMD). Потужності цього гібридного процесора цілком достатньо для безпроблемного запуску новітніх ігор.

Вся бібліотека Steam

Бібліотекою називається вся ігрова історія геймера. Завдяки онлайн-сервісу Steam можна отримати всю свою бібліотеку, просто зайшовши на свій обліковий запис у Steam Deck. Для швидкої перебудови своєї бібліотеки достатньо перетягнути ігри до колекції. Розширити бібліотеку в будь-якій моделі Steam Deck можна за допомогою карт microSD.

Зручність управління

Конструкція ігрової консолі Valve дозволяє зручно тримати пристрій в руці незалежно від розміру останньої. Комфортність тривалим ігровим сесіям забезпечують спеціально розроблені для цього повнорозмірні елементи управління у вигляді стиків і трекпада.

Стіки в ігровій приставці Valve steam deck, оснащені ємнісними датчиками дотику, не мають аналогів в жодному іншому ігровому портативному пристрої за здатністю забезпечувати зручність і рівень точності. Під кожним стиком знаходяться невеликі сенсорні трекпади, індивідуальні налаштування та велика точність яких забезпечують геймеру переваги під час гри у First-person Shooter (шутери від першої особи).

Для надання можливості досягти ще більшої точності в управлінні, крім ємнісного сенсорного стику, в стим приставці використовують ще й гіростабілізатори. Широкий діапазон чутливості забезпечують тригери, а можливість ввести гру Steam Deck в режим сну — функція швидкого призупинення/відновлення в операційній системі SteamOS спеціально розроблена компанією Valve для сервісу Steam.

Технічні характеристики

Виробник пропонує три моделі Steam Deck, що відрізняються розміром сховища (64, 256 та 512 ГБ) і, звичайно ж, вартістю. У решті показників усі три моделі практично ідентичні. Всі вони мають процесор AMD Zen 2 на чотири ядра та з тактовою частотою від 2,4 до 3,5 ГГц, семидюймовий сенсорний дисплей, 16 ГБ оперативної пам'яті. Роздільна здатність екрану складає 1280x800 пікселів. До інших технічних характеристик належать:

  • операційна система: SteamOS 3.0;
  • акумулятор на 40 Ватт-година, заряду якого вистачає на 2-8 годин ігор;
  • заряджання 45 Вт USB Type-C з технологією підтримки швидкого заряджання PD3.0;
  • стереороз'єм 3,5 мм для гарнітури та навушників;
  • слот для картки microSD для розширення сховища.

Розмір ігрової консолі Valve Steam Deck складає 298 x 117 x 49 мм, а вага — 669 р.

Інтерфейси

Порт USB-C служить для підключення периферійних пристроїв, заряджання пристрою, перенесення гри на екран телевізора, плазмовий, РК або ЕПТ монітор. Зв'язатися зі світом допоможе WiFi 2,4 або 5 ГГц, а з клавіатурою, мишкою, навушниками, контролерами та іншими бездротовими периферійними пристроями — Bluetooth 5.0.

Чи варто купувати консоль Steam Deck у 2023?

Стим приставка Deck від компанії Valve є чудовим вибором для тих, хто, перебуваючи в будь-якому місці, хоче:

  • мати можливість відволікатися від сірих буднів;
  • насолоджуватися грою;
  • весело та цікаво проводити дозвілля.

Пристрій представлений у великому асортименті за доступною ціною в інтернет-магазині «Техно Їжак». Будь-яку позицію з каталогу можна замовити з доставкою онлайн онлайн безпосередньо на цьому сайті.

Докладніше