Ціна
Колір
Виробник
Тип підключення
Вид акустики
Bluetooth
Фільтри
 • Очистити все

Підлогова акустика

(10 товарів)
 • Очистити все
-9%

Додати в обране

Додати до порівняння

JBLPARTYBOX310EU
Приватбанк
Монобанк
Ідея банк
Плати пiзнiше
21 999 грн
19 999 грн
522 $
0 відгуків
 • Вид акустики: Напольная

Безліч представлених на ринку музичних колонок змушує користувачів постійно шукати найбільш вдалі варіанти. Бажано, щоб система мала прийнятну ціну і пропонувала максимум можливостей. Першим кроком до цього студійного звуку завжди вважалася підлоги акустика в різних варіантах виконання. Вона дозволяє отримати повноцінний діапазон відтворюваних частот, видаючи глибокий і потужний звук навіть при відносно невеликих габаритах.

Розміщувати на підлозі невеликі портативні пристрої не має сенсу: звук «загубиться» і розчиниться в приміщенні. Всі підлогові колонки випромінюють звукові хвилі у напрямку перед собою і вгору, що робить відтворення чітким і виразним. Повністю насолодитися якісною музикою допоможуть технічні рішення провідних світових брендів оригінальної збірки: Marshall, JBL, Sony, Philips. Моделі для підлоги акустики цих виробників представлені в асортименті нашого інтернет-магазину.

Види підлогових акустичних систем

При необхідності купити підлогові колонки, обмежувати себе у виборі і компонувати систему з виробів одного бренду не обов'язково. Набагато важливіше розумно розглянути характеристики пристроїв, порівнявши їх між собою. Наші фахівці надають безкоштовні консультації по підбору необхідної моделі для домашнього кінотеатру або музичного центру. За видами і способом роботи підлогова акустика ділиться на:

 • Компактні (приблизно 100 см). Відрізняються глибоким і потужним відтворенням басів, в діапазоні НЧ мають кордон близько 30 Гц. Забезпечують хорошу стерео картинку, чутливість становить понад 90 дБ. Не вимагають підключення потужних підсилювачів, що є додатковим приводом купити компактну підлогову акустику в інтернет-магазині.
 • Великі (висотою від 120 см). Здатні працювати з підсилювачами великої потужності, відрізняються переконливими басами. Можуть мати кілька низькочастотних динаміків діаметром до 300 мм. Така система здатна озвучити велике приміщення навіть з малопотужним підсилювачем. Мають розширений динамічний діапазон і не високий рівень спотворень.
 • Електростатичні. Як дифузор застосовується тонка електростатична плівка. Відрізняються гранично чистим звучанням і хорошою стерео картинкою.
 • Магніто-планарні. Плівка-дифузор коливається в поле постійного магніту. Звучать без спотворень, відмінно відтворюють класичну музику. Не потребують джерелі живлення. Для відтворення басів необхідний додатковий сабвуфер.
 • Стрічкові. Звук відтворюється алюмінієвою фольгою, що коливається в полі постійного магніту. Відрізняються деталізованим, не спотвореним відтворенням. Використовуються тільки для ВЧ і СЧ діапазону.
 • Рупорні. Мають великий корпус складної конструкції. У вузькому місці рупора встановлюється динамік, який працює в якості звукового трансформатора. Відрізняються швидкими і потужними низькими частотами.
 • Акустичний лабіринт. Гасить і розсіює звукові хвилі з заднього боку низькочастотного динаміка. Теоретично є оптимальним вибором для прослуховування низьких частот.

Все спрямовані (омні направлені) системи. Як зрозуміло з назви, випромінюють звукові хвилі на 360 градусів, видаючи об'ємне і повноцінне звучання. Здатні наповнити приміщення звуком, який буде однаково якісним в будь-якому місці.

Основні характеристики підлогових колонок

Переважна кількість підлогових систем практично не відрізняється конструктивно. В колонках застосовуються типові відпрацьовані рішення, наприклад, фазоінверторний оформлення або включення головок зі спрощеними фільтрами. Відмінності криються в конструкції випромінювачів і матеріали, що застосовуються для виготовлення дифузорів.

Щоб вибрати і купити відповідну підлогову акустику, слід врахувати кілька основних характеристик подібних систем:

 • Потужність. Її брак вплине на гучність звуку і може пошкодити динаміки на граничних режимах роботи.
 • Частотний діапазон. Для підлогової акустики кращим варіантом вважається відтворення частот від 20 Гц до 40 кГц. Подібні моделі колонок представлені в нашому каталозі. Їх випускають бренди Marshall і JBL.
 • Чутливість. Від чутливості безпосередньо залежить якість звуку при заданій потужності відтворення. Для підлогових систем цей показник лежить в межах від 94 до 102 дБ.
 • Ціна. Прийнявши рішення купити підлогові колонки, слід бути готовим до того, що вони будуть дорожче інших моделей. Це пов'язано з якістю звучання і кращими характеристиками.

Ще одним важливим нюансом є розмір приміщення, в якому буде встановлена система. Не має сенсу купувати великогабаритні моделі для маленької кімнати. Це призведе до спотворень звуку. Розумний компроміс між розмірами кімнати і потужністю підлогових колонок завжди доречний.

Докладніше