Ціна
Колір
стан
Вбудована пам'ять
Фільтри

Trade-In – це вигідно!

  • Повернемо до 80% вартості твого гаджету.
  • Обміняємо будь-який Apple на будь-який Apple.
  • Доплату оформимо в Оплату частинами до 15 платежів від monobank та Приват Банк.

Оформити Trade-In

iPhone SE 3 Б/У

(7 товарів)

Продукти американської компанії Apple, вік якої обчислюється майже півстоліттям, сьогодні є синонімом зручності, якості та преміальності. Вся продукція Епл, включаючи IPhone та iPad, MacBook та iMac, AirPods та інші аксесуари, об'єднана в екосистему. Вона є єдиним інформаційним простором. Це означає, що всі нові моделі різних продуктів Apple сумісні одна з одною. Найчисленнішою армією споживачів продукції Епл є власники смартфонів від цієї компанії.

До певного часу тим, хто хотів влитися в екосистему, але не міг купити «яблучні» флагмани через їхню високу ціну, доводилося задовольнятися купівлею застарілих моделей. Все змінилося з появою на ринку у 2016 році айфонів серії Special Edition (SE) першого покоління, які стали справжніми «народними» смартфонами завдяки можливості отримати оригінальні гаджети за доступною ціною. За ними пішли IPhone SE 2 у 2020 році.

Коли вийшов IPhone SE 3

Початок весни 2022 року для корпорації Apple ознаменувався тим, що на зміну спеціальному виданню смартфонів другого покоління прийшов IPhone SE 3. Офіційну презентацію цієї моделі айфонів з доступної лінійки Apple IPhone компанія Епл провела 8 березня. Продажі стартували в Америці через десять днів — 18 березня.

Загалом SE 3 продовжив логіку попередників — SE 1 і 2. Вона полягає в тому, що придбаний за порівняно невеликі для смартфонів Епл гроші якісний гаджет, сумісний з іншими продуктами Apple, залишатиметься актуальним мінімум до 2024 року.

Переваги IPhone SE 3

Ця модель «яблучного» смартфона є бюджетним гаджетом з продуктивною начинкою, одягненою в корпус IPhone 8. Айфон SE 3 є втіленням ідеї компанії Apple випустити девайс з новітніми технологіями за зниженими цінами. Нижча вартість продукту досягається шляхом економії деяких деталях. Покупцями смартфонів SE 3 є користувачі, які:

  • потребують «робочого конячка» з солідним запасом за продуктивністю;
  • передбачають використовувати гаджет хоча б пару років, а не ганяючись за кожною моделлю, що знову з'явилася на ринку.

Основна мета випуску третього покоління айфонів «спеціального видання» — спонукати власників старих гаджетів трохи доплатити та купити нові смартфони, які мають набагато більше можливостей та більш тривалий термін служби, а не купувати з рук старі моделі.

Ціни на IPhone SE 3 в Україні

Виробник пропонує варіанти телефону SE 3 з обсягом пам'яті 64, 128 і 256 гігабайтів. Цей показник впливає на вартість пристрою. Наприклад, версія 64 Гб із США оцінюється в $429. У Європі ціна IPhone SE 3 з пам'яттю 128 гігабайтів становить у доларовому еквіваленті 479, а 256 Гб - 579 доларів.

Оригінальні моделі IPhone SE 3 можна купити за доступною ціною в Україні в інтернет-магазині Техно Їжак. Замовлення на варіант, що цікавить з доставкою можна оформити онлайн або телефоном.

Докладніше