Trade-in техніки Apple

Послуга Trade-in — це коли приносите до нас свій старий пристрій Apple та отримуєте величезну знижку на новий. Тож якщо бажаєте оновитись вигідно — ласкаво просимо! Розраховуйте розмір знижки просто на цій сторінці й мерщій по новенький пристрій.

Trade-in техніки Apple

Потреби споживачів нерідко не збігаються з їхніми можливостями. Одного бажання поміняти вже б/у річ на нову недостатньо, якщо купівлю нового аналогічного товару банально бракує грошей. Особливо часто доводиться стикатися з проблемою тим, хто хотів би замінити айфон на новий. Практика trade-in таки покликана допомогти тим, хто хоче, але не може придбати новий пристрій.

Чи можна старий айфон поміняти на новий, чи що таке Trade-in?

Така можливість надається програмою обміну айфону на новий великою в Україні роздрібною мережею з продажу пристроїв та аксесуарів «Техно Їжак». Окрім інтернет-магазину, до неї входить понад 100 офлайн-магазинів у різних містах країни. Ця процедура називається Trade-in.

Система Трейд Ін айфон передбачає отримання нового гаджета в обмін на здачу старого за ціною, нижчою за вказану на ціннику. З неї буде віднято суму, в яку було оцінено б/в айфон. Щоб обміняти айфон на новий з доплатою, необхідно, щоб ваш Apple Apple:

  • не було заблоковано;
  • було у робочому стані;
  • не мало істотних пошкоджень екрану та корпусу;
  • в ньому був відсутній пароль.

За умовами Трейд Ін айфон може не мати будь-якого складового комплекту. Але все ж таки вітається наявність комплектуючих і коробки. Також є вимоги до року випуску моделей.

Скільки коштує діагностика iPhone?

Для визначення фінальної вартості, що здається в компанію «Техно Їжак» на офіційний обмін iPhone, фахівці оглядають пристрій та роблять діагностику. Якщо ви хочете провести попередню перевірку свого айфону, можете зробити це в будь-якому спеціалізованому центрі Apple. Більшість із них надає послугу діагностики безкоштовно. Ця процедура піде не більше 20 хвилин.

Як дізнатися суму при обміні iPhone перед діагностикою?

Щоб приблизно розуміти, на що розраховувати, якщо ви вирішили здати старий айфон і купити новий, попередню суму оцінки можна розрахувати, скориставшись калькулятором на сайті «Техно Їжак» розділ Trade-in. Точну вартість вашого б/в гаджета вам назвуть менеджери компанії після проведення офіційної діагностики.

Якщо ви все зробите відповідно до інструкції та дасте чесні відповіді на всі питання, попередня та остаточна сума оціночної вартості практично не відрізнятимуться одна від одної.

Що може вплинути на оцінку старого iPhone?

Найважливішими критеріями, що впливають на оціночну вартість гаджета за програмою обміну айфону на новий, є:

  • зовнішній вигляд та технічний стан пристрою;
  • ємність акумулятора;
  • наявність фірмової коробки та комплектація;
  • програмна частина та технічні характеристики;
  • термін експлуатації гаджета.

Чим кращими є перелічені параметри у старого пристрою, тим вищою буде знижка на новий апарат. Іноді можна обміняти айфон на новий із доплатою лише 10% його вартості. В «Техно Їжак» для обміну приймаються навіть вживані пристрої, які мають деякі апаратні або зовнішні пошкодження (наприклад, з тріщинами на екрані і т.д.). Просто за загальної оцінки все це впливатиме на кінцеву вартість старого гаджета.

Які моделі iPhone ми приймаємо?

Відповідно до програми офіційного обміну iPhone, запровадженої в компанії «Техно Їжак», приймається будь-яка техніка бренду Apple. Це можуть бути не тільки iPhone, а й iPad, Apple Mac та Watch. Причому обмін здійснюється необов'язково на аналогічний пристрій.

Можна старий айфон обміняти на новий планшетний комп'ютер, ноутбук на «розумний годинник» і т.д. Більше того, можна здати кілька різних старих гаджетів Apple та отримати один новий. Одним словом, за кількістю та асортиментом пристроїв жодних обмежень немає.

Де можна обміняти старий айфон на новий

Якщо ви вибрали компанію «Техно Їжак» для отримання нової електроніки замість б/в за програмою обміну айфону на новий, вам надається можливість зручно та швидко зробити це у магазині. Список міст з адресами понад сотню магазинів та шоурумів надано на нашому сайті.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо того, як працює Трейд Ін айфон у нашій компанії, можете отримати на них відповіді від консультантів, скориставшись послугою «Зворотний дзвінок».

Детальніше