Ціна
Виробник
+ Всі параметри
Діаметр колеса
Ступінь захисту
Матеріал корпусу
Ємність акумулятору
Вага
Фільтри

Електротранспорт

(92 товари)
Показувати

Ціна на Електротранспорт в Україні

Ціна на Електротранспорт на 25 вересня 2023 р. складає від 2 199 грн до 94 999 грн в залежності від характеристик пристрою.
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Black від 21 799 грн
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Black від 13 599 грн
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black від 18 799 грн
Електросамокат Proove Dual Sport Black/Red від 48 999 грн
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4Pro від 21 099 грн

Електротранспорт з кожним роком в Україні стає все більш популярним і затребуваним. І якщо кілька років тому такий вид транспорту, як електро, асоціювався у людей з громадським транспортом типу метро, трамвая, тролейбуса, то в наш час це поняття асоціюється з:

  • електромобілем;
  • електровелосипедом;
  • електросамокатом;
  • електроскутером;
  • електромотоциклом.

А також, багатьма іншими представниками електротранспорту, які дозволяють рухатися за рахунок електричних акумуляторів. До основних переваг можна віднести: пересування без палива, що істотно заощадить ваші гроші на поїздки, можливість швидко дістатися в потрібне місце, відсутність ризику забруднення навколишнього середовища. Їздити на них зможуть як дорослі, так і діти, незалежно від віку. Для управління електровелосипедом чи електроскутером водійські посвідчення не потрібні.

Новий, сучасний транспорт для міста

Ви легко і швидко зможете навчитися їздити на будь-якому виді електротранспорту, вони не вимагають особливих зусиль і не викликають складнощів у процесі експлуатації й управління. Великий вибір моделей електротранспорту дозволить кожному жителю України купити той, що підходить саме йому, за розмірами, ціною, швидкістю й іншими показниками засобу пересування.

Такий вид транспорту, в залежності від виду та моделі, працює за рахунок електродвигуна, акумулятора або мотор-колеса. Робота мотор-колеса полягає в тому, що відбувається його заспицування в посилений обід, а тільки потім його прикріплюють до велосипеда. Електродвигуни, як правило, розміщуються біля коліс. Також, для більшості представників електротранспорту потрібні: акумулятори, ручки для газу і ручки для гальма, контролери, і, звісно, проводка, яка з'єднує всі механізми з контролером.

Наш інтернет-магазин всім покупцям з Одеси, Львова, Харкова, Дніпра, Києва пропонує купити останні новинки електротранспорту, а саме:

  • гіроборд;
  • електричний самокат;
  • сеґвей;
  • моноколесо.

Поїздки без заторів у будь-якому місці

Ми пропонуємо широкий модельний ряд, прийнятні ціни, широку кольорову гаму. Такий електротранспорт відрізняється від електровелосипедів та електроскутерів маленькими, компактними розмірами, невеликою вагою, що зробить можливим розвивати середні швидкості. На ньому ви можете пересуватися і кататися не тільки по вулицях, а й у парках, торгових центрах. Усі моделі з легкістю помістяться в багажник автомобіля, а деякі навіть у сумку.

Докладніше