Вакансії

«Техно Їжак» — це національний бренд, експерт у галузі гаджетів та аксесуарів. Ми розпочали свою історію 2011 року з однієї торгової точки і виросли в національну роздрібну мережу з 100 магазинів та інтернет-маркет ti.ua. Щомісяця нашими клієнтами стають більше 100 000 людей.

Ми любимо те, що робимо. Нас люблять за те, як ми робимо

2018 року наша команда стала володарем національної премії «Keep Calm & Love Clients» від Arricano Group за «Найкращий сервіс». Також протягом шести років поспіль ми знаходимося в ТОПі кращих компаній України сегменту «портативної електроніки» за версією премії «Retail Awards Вибiр споживача». Все це відбувається завдяки тому, що ми об'єднали поняття гаджети, аксесуари, сервіс і любов в єдине ціле. Ми любимо те, чим займаємося, і займаємося тільки тим, що любимо.

У нас свобода думки і любов.

У нашій команді більше 500 людей. Для нас не прийнятна бюрократія і старі заіржавілі правила. Наші співробітники завжди мають зворотній зв'язок з власниками. А топ-менеджери відкриті до їхніх ідей і думку. Це одна з причин, чому наш бізнес зростає стабільно, гармонійно і швидко. Багато з ТОП-ів починали кар'єру з базових функцій, як найманий касир, продавець-консультант або кур'єр. І професійно виросли в керівників: виконавчого, з фінансів та закупівлі. Межі немає, вибір за тобою.

Наша команда — наша сім'я.

Досягати висот можливо тільки з командою кращих. Тому ми не економимо на навчанні співробітників. Регулярно проводимо тренінги та майстер-класи: хочеш – відправимо на «БМ-ку», а хочеш – на курси акторської або ораторської майстерності. Проводимо обмін досвідом між містами. Відправляємо у відрядження для роботи і в подорожі для відпочинку та розширення кругозору. Створюємо найкращі умови для роботи на торгових точках і офісах. Хочеш iPhone? Отримуй в розстрочку. Книги? Будь-які, безкоштовно. Вітаємо заняття будь-яким спортом. Одним словом, розвивайся!

Далі більше.

Ми наближаємося до першої сотні магазинів у роздрібній мережі та продовжуємо зростання в інших напрямках. У 2016 році ми запустили департамент гуртових продажів. Представили світу відразу п'ять брендів аксесуарів для техніки Apple з власним виробництвом у Китаї із щорічним накладом понад 1,5 млн одиниць.

І, звичайно, заходь у наш:

Актуальні вакансії