Фільтри
Ціна
Виробник
Розмір
Ємність акумулятору
Bluetooth
Вага

Моноподи для Селфі

(32 товари)
Товари місяця-5%

Додати в обране

Додати до порівняння

53009
1 480 грн
1 399 грн
37 $
Немає в наявності
Показувати
  • 1
  • 2

Палка для Селфі - новомодний девайс, який з кожним днем стає все популярнішим і вимога, як на міжнародному ринку, так і ринку України. Сучасна людина не уявляє своє життя без фото і відео зйомки. Фотографії та відео роблять не тільки під час відпочинку і розваг, в робочих процесах вони теж дуже часто потрібні. Для цього не обов'язково мати фотоапарат або відеокамеру, зараз все можна зробити за допомогою хорошого телефону.

З її допомогою сфотографуєте себе навіть на безлюдному острові.

У всьому світі, в тому числі і в Україні, кращим телефоном не мають аналогів є iPhone, який обладнаний надсучасними потужними камерами, за допомогою, яких ви можете фотографувати знімати відео на професійному рівні. Не дивлячись на наявність хорошої фронтальної камери Айфона, самостійно ви не зможете якісно сфотографувати себе. Дану проблему вже давно вирішили за допомогою телескопічної Селфі палиці.

Інтернет-магазин своїм клієнтам з Києва, Харкова та інших міст пропонує широкий вибір selfie моноподів для iPhone 5, iPhone 6 і інших моделей за прийнятними цінами. Ви зможете замовити і купити універсальний монопод з bluetooth або кнопкою на ручці.

Найбільш затребувані для айфонів:

  • з Aux кабелем для iOS Android Black
  • з Aux кабелем для iOS Android Black Purple
  • з Bluetooth для iOS Android Z07-5 Black
  • з Bluetooth для iOS Android Z07-5 Green

Все палиці для selfie, які є в інтернет-магазині ми пропонуємо за доступною вартості, будь-який бажаючий зможе купити вподобаний штатив для свого Айфона.

Багато наших клієнтів з Харкова, Києва та інших міст, люблять подорожувати, екстремально відпочивати, відвідувати концерти та цікаві місця. Але не завжди в таких місцях знайдеться той, хто зможе вас сфотографувати, навіть якщо і буде, кого попросити, то це не гарантія якісного фото. А за допомогою Селфі палиці ви самостійно зможете відобразити найяскравіші моменти вашого життя. Все що вам потрібно, це закріпити iPhone на Монопод і підключити по bluetooth кнопку. Кнопка розміщується на ручці, що дуже зручно.

Унікальні фотографії без допомоги сторонніх.

Основні переваги selfie палиці для Айфона:

  • Селфі незвичайних ракурсів і в екстремальних умовах
  • Селфі з усіма друзями
  • значно збільшує охоплення знімка
  • немає необхідності залучати незнайомої людини

Вона дуже легка, вона складається, її дуже зручно переносити. Ви завжди зможете її брати з собою в поїздку або відрядження. Ви без зусиль зможете купити її за прийнятною для вас ціною, а також вибрати відповідний колір, який буде гармоніювати з вашим iPhone.

Докладніше