Ціна на Apple в Україні

Ціна на Apple на 23 вересня 2023 р. складає від 499 грн до 279 199 грн в залежності від характеристик пристрою.
Apple iPhone 15 Pro Max 256 Gb Black Titanium від 88 099 грн
Apple iPhone 14 Pro Max 256 Gb Deep Purple eSim від 48 499 грн
Apple iPhone 14 Pro Max 256 Gb Deep Purple від 48 799 грн
Навушники Apple AirPods 2 with Charging Case від 5 399 грн
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M1 Chip 256GB/7GPU Space Gray 2020 (MGN63) від 37 999 грн

Техніка Apple (Епл)

Світ сучасних технологій не стоїть на місці. Кожен день ринок поповнюється дивовижними і різноманітними товарами: починаючи від комп'ютерів і смартфонів, закінчуючи побутовою технікою загального призначення. І з кожним разом вони стають все більш технологічними та інноваційними, завдяки чому, підвищується загальний комфорт і простота використання такої техніки.

Інтернет магазин «Техно Їжак» пропонує Вам ознайомитися з продукцією компанії Apple, яка займає лідируючі позиції на ринку, є прикладом для наслідування компаніями конкурентами і обожнювання споживачами.

Техніка Apple - законодавець модних та інноваційних рішень в світі сучасних технологій

Корпорація Apple - бал заснований в далекі 1970-ті роки і головним її напрямок було створення персональних комп'ютерів, а також операційних систем до них. Але найбільше визнання компанії Apple, відбулося в 2011 році, коли більша частина споживачів оцінили по достоїнству техніку корпорації і Епл була визнана не тільки найдорожчим брендом, а й однією з найголовніших виробників якісної продукції в світі сучасної електроніки. За тривалий час існування компанії Apple, вона розширила свій каталог товарів: з персональних і планшетних комп'ютерів, до аудіоплеєрів, телефонів, програмного забезпечення, а також аксесуари до них. Завдяки всесвітньому визнанню і дійсно якісної, і функціональної техніці, Еппл стала лідером в світовому прогресі гаджетів та електроніки, а багато інших компаній світу використовують розробки Apple в якості еталону і наслідування.

З огляду на підхід компанії Епл до розробки будь-якого пристрій, від простого чохла для Apple Pencil, до флагманського смартфона iPhone X, Ви можете бути впевнені в тому що Ваш гаджет створюється висококваліфікованими фахівцями і з найбільш якісних матеріалів. А Ставши власником таких пристроїв як: iMac, MacBook, iPad, iPod або iPhone. Ви відразу розумієте, що ця продукція була розроблена не просто для "краси", а для комфортного і функціонального користування споживачем і особисто Вами.

Завдяки чому і по нинішній час, вся техніка Apple, є еталоном, як в світі сучасних технологій, так і для наслідування конкурентами та іншими компаніями, які тільки починають розвиватися в цьому напрямку.

Для всіх пристрої компанії Apple були розроблені і запущені програми широкого і спеціального призначення

Вони мають можливість завантажити і завантажити на свій гаджет будь-який зареєстрований і щасливий володар розумного товару зі знаком яблука. Для зручності були створені онлайн і роздрібні спеціалізовані магазини Apple, в яких завжди є можливість: дізнатися офіційні ціни на будь-який пристрій або аксесуар, так би мовити «помацати», випробувати в дії все, що Вас зацікавить і звернутися за консультацією до спеціально підготовленим співробітникам. Роздрібні Магазини Apple розташовані в столиці України Київ, а також в Харкові, в Одесі, Дніпропетровську, Донецьку та Львові.

Широкий асортимент продукції Apple в нашому Інтернет-магазині

Інтернет-магазин «Техно Їжак» пропонує купити будь-яку вподобану Вам техніку, а також ознайомитися з великим вибором будь-якої продукції Apple, яка представлена ??в таких категоріях:

 • iPhone
 • MacBook
 • MacBook Pro
 • MacBook Air
 • iMac
 • Mac Mini
 • Mac Pro
 • Apple Watch
 • iPad
 • iPod
 • iGadjets
 • Apple Б/У

Завдяки такому великому списку, Ви зможете підібрати для себе будь-яку цікаву для Вас техніку Apple, а професійні співробітники нашого інтернет-магазину або роздрібної мережі відповісти на будь-які Ваші запитання.

Професійне обслуговування в будь-якій точці України

Не варто і забувати що купуючи будь-яку продукцію Apple в «Техно Їжак», Ви отримуєте офіційну гарантію від виробника і якісний сервіс від нас.

Також незалежно від міста, в якому Ви перебуваєте: Харків, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, де б Ви не жили в Україні, якщо Ви вирішили скористатися послугами інтернет-магазину «Техно Їжак» і купити продукцію Епл, наша команда забезпечить своєчасну доставку, доступні ціни та гарантії якості. Україна має право на прогрес.

Докладніше