Ціна на AirPods 3 в Україні

Ціна на AirPods 3 на 23 вересня 2023 р. складає від 3 799 грн до 7 699 грн в залежності від характеристик пристрою.
Навушники Apple AirPods 3 with Wireless Charging Case від 7 699 грн
Навушники Apple AirPods 3 with Charging Case від 7 399 грн
Зарядний бокс Wireless Charging Case для Apple AirPods 3 від 3 799 грн

Навушники Apple Airpods 3 користуються величезною популярністю. Зручність використання та чудова якість звуку – що ще потрібно від пристроїв такого типу. Сюди можна додати стильний дизайн, характерний для всієї техніки, яку виробляє корпорація Apple. У ньому немає нічого зайвого, все націлено на те, щоб користувач з комфортом користувався якісними навушниками. В інтернет-магазині Техно Їжак можна купити Apple Airpods 3 на вигідних умовах.

Висока якість звуку

Якісний звук є першочерговою річчю, на яку користувачі чекають від покупки нових навушників. У цьому плані продукція Apple заслуговує на найвищі оцінки. Вихід навушників AirPods третього покоління поставив нову планку якості. Їхній розробці приділялася велика увага. У компанії є власні музичний, ігровий та відео сервіси, користуватися якими найкомфортніше з навушниками Airpods 3.

Навушники Airpods 3 Original відмінно підійдуть для прослуховування музики. У них з'явився добре налаштований драйвер, який забезпечує чітку передачу будь-якого звуку та інтонації. Особливістю AirPods третього покоління став чудовий бас. Усі характеристики є перевагами перед попередніми версіями пристрою. По звуку третє покоління мало у чому поступається AirPods Pro.

У навушниках присутні здвоєні мікрофони для передачі голосу, вони дозволяють з комфортом спілкуватися по телефону, брати участь у конференціях та робити інші справи, які мають на увазі необхідність двостороннього зв'язку. Купити навушники Airpods 3 можна також для перегляду Youtube та Twitch, прослуховування подкастів, ігор в мобільні додатки.

У Airpods третього покоління відсутнє пасивне шумозаглушення. Це означає, що під час прослуховування музики буде чути все, що відбувається довкола. Вся музика, що прослуховується, і інший споживаний контент (відео, підкасти) добре чутні стороннім людям. Варто враховувати це під час використання навушників.

Особливості просторового аудіо

Особливістю навушників є функція «Стерео у просторі». Вона дозволяє повною мірою насолодитися улюбленими музичними композиціями, а в деяких випадках почути нові деталі. Просторове аудіо можна настроїти, увімкнути або вимкнути у відповідному розділі налаштувань за кілька кліків.

При використанні цієї функції варто врахувати, що не всі альбоми добре з нею звучатимуть. Багато залежить від відомості. Більшість нової музики звучить із функцією просторового аудіо чудово, але для прослуховування деяких старих композицій її краще відключити.

Дизайн Airpods 3 Original

Дизайн будь-яких пристроїв Apple – це досконалість у кожній деталі. Приємне враження залишає сам футляр, а зовнішній вигляд навушників викликає непідробне захоплення. Навушники легко дістаються з пазів, також легко та просто влітають туди, надійно там триматися.

Розмір Airpods 3 Original більший у порівнянні з попередніми версіями пристрою. Це забезпечує їхнє більш комфортне носіння, вони не випадають, надійно триматися у вусі. Можна спокійно здійснювати в Airpods третього покоління різкі рухи, тобто можна відправитися на пробіжку. Комфортність використання навушників відіграє важливу роль, так що в цьому плані техніка Apple знову заслуговує на похвалу.

Ще однією істотною особливістю пристрою стає наявність захисту IPX4. Вона забезпечує безпеку навушників, запобігає попаданню поту чи вологи. Якщо людина потрапила до Airpods під дощ, навушникам нічого не загрожує. На навушники Apple Airpods 3 ціна при цьому досить доступна, що за всіх перерахованих можливостей стає ще одним приводом для покупки.

Особливості управління

На кожному навушнику є кнопки, на які можна призначити по дві дії. Наприклад, можна викликати Siri, а це вже дозволяє виконати все, що потрібно - включити ту чи іншу програму, додати або зменшити гучність звуку. Щоб задіяти необхідну функцію, необхідно затиснути ніжку до клацання.

Переваги навушників Apple Airpods 3

Навушники Apple Airpods 3 можуть працювати довго, про зарядку користувачі практично не згадують. Акумулятор забезпечує роботу до 6:00, кейс дає ще 30 годин. При цьому кейс завжди можна підключити для заряджання, так що обидва елементи завжди будуть заряджені на максимум. За 5 хвилин знаходження в кейсі навушники заряджаються на годину роботи. У пристрої використовується порт для заряджання Lightning, зарядка є в комплекті, тому не виникає проблем через відсутність Type-C.

Доступна ціна Airpods 3 та висока якість звуку є лише одними з численних переваг навушників:

  • Ергономічність, зручність використання;
  • Захист від вологи та поту;
  • Зручне управління;
  • Підтримка Bluetooth 5.0 (дальність до 9 метрів);
  • Підтримка MagSafe;
  • Стильний дизайн кейсу та самих навушників.

Магазин Техно Їжак пропонує купити навушники Apple Airpods 3 в Україні на вигідних умовах. Доставка здійснюється максимально швидко, у Києві можна отримати товар у день замовлення. Замовити будь-яку продукцію в інтернет-магазині можна цілодобово. Асортимент магазину є великою кількістю різних електронних пристроїв.

Докладніше