Ціна
Розмір
Матеріал корпусу
Ємність акумулятору
Wi-Fi (802.11)
Вага
Фільтри

Роботи-пилососи

(55 товарів)
Показувати

Ціна на Роботи-пилососи в Україні

Ціна на Роботи-пилососи на 23 вересня 2023 р. складає від 6 299 грн до 41 399 грн в залежності від характеристик пристрою.
Робот-пилосос Ecovacs DEEBOT T10 PLUS від 26 599 грн
Робот-пилосос ILIFE V5s Pro від 6 299 грн
Робот-пилосос Zaco W450 від 7 899 грн
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8 Pro від 14 699 грн
Робот-пилосос iRobot Roomba S9 Plus від 41 399 грн

Пилососити - це далеко не цікава робота, тому доцільно довірити її роботизованому пилососа. Інтернет-магазин роботів-пилососів «Техно Їжак» пропонує якісні пристрої з безліччю функцій, які перетворять підтримання чистоти в будинку в справжнє задоволення. Розумні помічники оснащені високопродуктивними двигунами, які забезпечують якісне і потужне всмоктування для збору всіх типів забруднень.

Розумна прибирання і штучний інтелект робота-пилососа

Різні приміщення припускають різні потреби в збиранні. З цієї причини пилососи обладнані декількома режимами очищення. Еко-режим використовується під час легкого очищення і характеризується середньою потужністю двигуна при тихому звучанні. Якщо потрібна інтенсивна очищення, багато пристроїв підтримують посилений режим, коли двигун збільшує продуктивність, підвищуючи потужність всмоктування. Все це зуміє зробити робот-пилосос ціна якого гуманна в поєднанні з наданим функціоналом.

Графік вологою або сухого чищення - це загальна характеристика практично всіх моделей. Ця функція дозволяє зайнятим домовласникам програмувати свої пилососи для прибирання будинку в певний час. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваш будинок забирався щодня о 8:00, пилосос автономно покине базу і почне роботу в призначений момент.

Сумісність робота-пилососа з домашніми помічниками і голосове управління

Розумне застосування і пульти дистанційного управління дозволяють вам контролювати все:

  • початок, зупинку і припинення процесу, якщо необхідно продовжити трохи пізніше;
  • графік проведення чисток, якщо ви відлучаєтеся з дому, і потрібно встановити момент для регулярного прибирання кілька разів на тиждень або щодня;
  • стан батареї, щоб вчасно закінчити чистку. В цьому випадку пилосос відправиться до бази, якщо розряджений, зарядиться і зможе як і раніше функціонувати.

Багато пилососи підтримуються Alexa і Google Assistant, тому господар квартири може почати чистку, використовуючи свій голос. Таким чином, за допомогою додаткових функцій домовласники можуть подавати голосові команди роботам і оперативно виробляти чистку навіть у випадках, коли зайняті або перебувають далеко від житлових приміщень. Робот-пилосос недорогий і представляє функції майбутнього вже сьогодні.

Маркування кордонів - технологія в роботизованих пилососах, що дозволяє домовласникам відзначати ділянки, що підлягають обробці. Через спеціальні додатки можна встановлювати фізичні бар'єри.

Будь-який тип поверхні і зручний дизайн

Роботи-пилососи розроблені для очищення всіх типів підлог. Ви можете використовувати їх:

  • на твердій деревині;
  • плитці;
  • лінолеумі;
  • вінілі;
  • для паркетного статі.

Роботи добре справляються з різними поверхнями, в тому числі з товстими килимами, допомагають прибирати під диванами і навколо них, а також бачать меблі і маневрують між ніжками стільця. Робот-пилосос купити можна в магазині «Техно Їжак» і насолоджуватися всім спектром нових можливостей.

Користувачі у відгуках відзначають, що сходи та піднесення не стануть загрозою для пристроїв збирання, оскільки вони здатні відчувати рельєф схилу і не рухаються далі в ризиковану зону.

Дизайн робота-пилососа - гарант позбавлення від забруднень у важкодоступних місцях біля стін і кутів. Якщо господареві приміщення важливо, щоб пристрій проникало під меблі, варто звернути увагу на тонкий пилосос, якщо ж в пріоритеті чистка кутів і ділянок поруч зі стінами - прекрасно підійде D-образний варіант. Пилосос-робот ціна купити з доставкою по всій Україні і можливістю отримання замовлення через кур'єра в Києві і Харкові можна в магазині «Техно Їжак». Важливо підібрати форму, яка найкращим чином відповідає типу простору і меблів.

Робота робота-пилососа гарантує високу продуктивність, обходження перешкод і успішний повернення на базу після закінчення очищення. Робот-пилосос може методично займати приміщення, вибираючи найбільш ефективний маршрут для очищення і управління великими площами.

Докладніше