Ціна на Apple Б/У в Україні

Ціна на Apple Б/У на 25 вересня 2023 р. складає від 4 799 грн до 106 999 грн в залежності від характеристик пристрою.
Б/У Apple iPhone 13 Pro 256 Gb Sierra Blue (Відмінний) від 32 999 грн
Б/У Apple iPhone 12 Pro 256 Gb Pacific Blue (Відмінний) від 23 899 грн
Б/У Apple iPhone 13 Pro 128 Gb Sierra Blue (Відмінний) від 30 999 грн
Б/У Apple iPhone 12 Pro 128 Gb Gold (Відмінний) від 22 199 грн
Б/У Apple iPhone 11 64 Gb Black (Відмінний) від 12 699 грн

Apple Б/У

Щорічно виробник флагманських смартфонів, гаджетів і лептопів Apple представляє оновлені пристрої на ринку техніки. Коли коштів на новий девайс бракує, приходить на допомогу інтернет-магазин "Техно Їжак", який пропонує оригінальну вживану neverlock-продукцію Apple у відмінній якості та за доступною ціною.

Apple вживаний: дисплей retina і передові можливості зйомки смартфонів

Вживана техніка Apple neverlock буде працювати з будь-якими SIM-картами мобільних провайдерів України. Дисплеї вживаних смартфонів забезпечують кращу передачу кольору в своєму ціновому сегменті, а олеофобне покриття захистить пристрій від прояву відбитків пальців і жирних слідів. Смартфон інтелектуально підлаштовується під освітлення в приміщенні і видає зображення на екран з огляду на ці особливості.

Вживані айфони, як і нові, оснащені літій-іонними ємкісними акумуляторами, продуктивними процесорами від A7 в моделях iPhone 5s до A13 Bionic в iPhone 11 Pro Max.

Від моделі до моделі iphone-пристрої набували поліпшеної діафрагми та ISP-процесора, присутній фронтальний модуль для зйомки селфі. Для деталізації фіксації пам'ятних моментів наявні:

 • режим HDR;
 • цифровий зум;
 • режим таймера;
 • автостабілізація картинки;
 • фокусування за допомогою дотику;
 • контроль експозиції;
 • зйомка серій;
 • Live Photos;
 • автоматичне розпізнавання осіб;
 • Touch ID;
 • спалах TrueTone і багато іншого.

Якщо ви плануєте придбати вживаний Apple в Україні, замовити пристрої можна на сайті за низькою ціною з доставкою по всіх містах. Для мешканців Києва та Харкова можлива доставка до дверей кур'єром. В асортименті вживані моделі поколінь від 5s до 11 Pro Max на 16 — 512 GB.

Вживана техніка Apple: портативні планшети і лептопи

Вживані товари Apple Mac і Ipad мають удосконалені процесори intel Core (A8—A10 Fusion), retina-дисплеї, поліпшені SSD-накопичувачі, трекпадами і оперативну пам'ять, якої вистачить для здійснення роботи в умовах багатозадачності.

Mac-пристрої і Ipad стануть незамінними супутниками при редагуванні фотоматеріалів і монтуванні відео, перегляді фільмів і відеокліпів, у професійній діяльності графічних дизайнерів у процесі створення творчих макетів і проектів.

Характеристики та відгуки про вживані товари Apple у Києві містяться на окремій вкладці сайту.

Вживаний Apple: купити безмежний інтелект в мініатюрі

Мають продуктивний процесор, підтримують можливість бездротової зарядки, мають у своєму розпорядженні ступінь захисту IP68. Оснащені модулями 3G і 4G, bluetooth. Аксесуари сумісні з усіма моделями iPhone, які представлені в категорії вживаних iPhone. Об'єднують функції диктофона, моніторингу серцевого ритму, будильника, відповіді або відхилення дзвінка, підключення звукового сигналу виклику. Покупець отримує повідомлення з вібросигналом про вхідні та пропущені виклики, про SMS і MMS, повідомлення з календаря і нагадування, нагадування з електронної пошти. Під час виклику відображаються відомості про абонентів.

Розділ магазину “вживані Apple” містить тільки попередньо перевірені пристрої, які після тестування на відповідність передовим високим стандартам якості і заявленим характеристикам були передані до відділу продажів. Яке б покоління пристроїв ви не вибрали, будьте впевнені, що стан їх працездатний. У картках товарів міститься інформація про оцінку стану моделей, які розраховуються за десятибальною шкалою:

 • перший параметр оцінки відображає стан екрану;
 • другий демонструє стан задньої кришки;
 • третій передає оцінку стану бічних граней пристрою.

Для бажаючих купити вживану техніку Аpple надаємо гарантію на товарні позиції.

Докладніше