Ціна
Стиль
Виробник
+ Всі параметри
Рік випуску
Діагональ екрану
Фільтри

Чохли для iPad

(445 товарів)
Показувати

Ціна на Чохли для iPad в Україні

Ціна на Чохли для iPad на 23 вересня 2023 р. складає від 665 грн до 5 399 грн в залежності від характеристик пристрою.
Чохол Apple Smart Folio для iPad Air (2022) Marine Blue від 3 999 грн
Чохол Apple Smart Folio for iPad Pro 11 Charcoal Gray від 2 689 грн
Чохол Apple Smart Folio for iPad 10.9 (2022) Sky від 3 999 грн
Чохол Apple Smart Folio для iPad Air (2022) English Lavender від 4 199 грн
Чохол Apple Smart Folio for iPad mini 6 English Lavender від 3 299 грн

Інтернет магазин «Техно Їжак» пропонує Вам ознайомитися з характеристиками Apple Ipad (Айпад) і купити цікаву Вам модель планшета в Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та ін. Міста). Крім цього, в нашому магазині представлені аксесуари, чохли і наклейки під планшетний комп'ютер від компанії Apple - на iPad (чохли на Айпад).

Американська корпорація Apple, яка була заснована в 1970-і роки, стала одним з основоположників в створенні персональних комп'ютерів і операційних систем з графічним інтерфейсом різноманітного призначення. До 2007 року компанія мала назву "Apple Computer", що говорило про вузької спрямованості її роботи на розробку виключно комп'ютерної техніки. У 2011 році компанія Apple була визнана одним з найдорожчих брендів в Світі, який, крім персональних і планшетних комп'ютерів, приступив до виробництва і таких товарів як: аудіоплеєри, телефони і програмне забезпечення. Продукція компанії Apple стала символом світового прогресу, законодавцем моди на ринку комп'ютерних технологій і мобільних пристроїв, еталоном для наслідування іншими відомими виробниками товарів подібного призначення.

У 2010 році корпорація випустила в продаж свій перший планшетний комп'ютер

І хоча з 2000-х років на ринку технологій вже мали місце інтернет планшетники інших компаній, саме Ipad (Айпад) Apple планшет справив фурор і відкрив еру нового покоління комп'ютерних технологій, так би мовити, позначив початок посткомпьютерной епохи. У момент появи на ринку ціна планшета варіювалася від 500 до 1000 дол США, але при цьому вони отримали масову популярність і купити цю новинку бажали багато. Чохол для iPad можна купити в інтернет-магазині «Техно Їжак».

Тому в наш час найбільш популярним і зручним засобом для доступу в інтернет стали саме планшетні комп'ютери, які принципово відрізняються від персональних побратимів. Основна відмінність полягає в тому, що вони є носіями мобільної операційної системи. Ця характеристика не дає можливості користувачеві використовувати всі можливості програмного забезпечення, які можуть бути доступні на комп'ютері настільному. Інтернет-планшет схожий в цьому з електронною книгою, але можна відзначити значний ряд функцій, які роблять планшет більш прогресивним. В першу чергу повноцінний перегляд веб-сторінок, а також використання будь-яких веб-додатків, робота з веб-службами, читання електронних книг, перегляд і зберігання фотоальбомів, відтворення аудіо та відео, можливість установки комп'ютерних ігор, робота з електронною поштою, робота з простими редакторами мультимедійних файлів і документів та багато іншого.

Ставши власником свого планшетного комп'ютера, у Вас обов'язково з'явиться бажання захистити його

Від зовнішніх пошкоджень, подряпин, пилу, не кажучи вже про бажання зробити свій девайс більш індивідуальним, функціональним, відповідним саме Вам. Для цього в нашому магазині, крім власне планшетів різного покоління, представлена яскрава палітра продукції. Оригінальний чохол для Apple iPad ви зможете купити в нашому інтернет магазині. У нас на чохол для iPad представлена дуже вигідна ціна.

Ми пропонуємо шкіряні, алюмінієві, тканинні чохли для Вашого гаджета. Тому купити кращий оригінальний, як в своєму виконанні, так і оригінального бренду чохол для Apple iPad можна в інтернет магазині «Техно Їжак» в Україні.

Крім того, що Ми пропонуємо чохли для планшета iPad, наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент аксесуарів для iPod і iPhone. Купити чохол для iPad сьогодні можна в Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ). Також ми пропонуємо чохли для: iPod, iPhone.

Докладніше