Ціна на Аксесуари в Україні

Ціна на Аксесуари на 23 вересня 2023 р. складає від 79 грн до 36 399 грн в залежності від характеристик пристрою.
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display 15W 10000mAh Black від 749 грн
Зовнішній акумулятор Yoyo Power Bank 4 Cables 10000mAh Black від 895 грн
Мережевий зарядний пристрій Apple 20W USB-C Power Adapter від 999 грн
Скло +NEU Chatel Corning Gorilla Glass with Mesh for iPhone 14 Pro Front Black від 1 499 грн
Кабель Apple USB-C to MagSafe 3 Charge Cable (2m) від 2 412 грн

Аксесуари

В Світі сучасних технологій все змінюється, модернізується, дивує і вражає дизайном, з кожним днем ??все швидше і швидше. Тому досить складно вловити, а тим більше вибрати необхідний товар, щоб він відповідав усім вимогам: багатофункціональний, сучасний, зручний, в кінці кінців, стильний.

Інтернет магазин «Техно Їжак» пропонує Вам ознайомитися з товарами, які випускає компанія Apple. І не тільки тому, що безпосередньо технічне оснащення і зовнішній вигляд даної продукції йде на крок випереджаючи товари інших виробників, але і тому, що до всіх товарів можуть запропонувати оригінальні, які задовольняють потреби і інтереси абсолютно різних груп споживачів. Продаж аксесуарів для товарів від компанії Apple здійснюється в Україні (в Харкові, Києві, Одесі, Дніпропетровську).

Інтернет магазин «Техно Їжак» пропонує повну колекцію аксесуарів

Оригінальні аксесуари Apple - один з найбільших пунктів будь-якого інтернет магазину: від чохлів для телефонів до спеціально розроблених пристосувань, які зроблять Ваше пристрій більш функціональним і зручним.

Теоретично всі аксесуари до товарів компанії Apple можна розділити на ті, що мають більш функціональне навантаження і ті, що призначені для створення певного, індивідуального іміджу вашому гаджету. Хоча, насправді, все товари компанії чудово поєднують в собі як функціональність, так і оригінальне оформлення. Це стало однією з візитних карток корпорації, що безсумнівно було враховано при створенні гаджетів.

Серед різноманіття аксесуарів торгової марки Apple особливо виділяються чохли. Яскрава палітра кольорів, оригінальні форми, функціональність в застосуванні - все це виділяє чохли Apple на сторінках нашого інтернет магазину. Ваш macbook, iPhone, iPod, iPad завжди будуть захищені від зовнішніх пошкоджень: пилу, бруду, подряпин. Ваш девайс завжди буде виглядати охайно і стильно, а також стане більш зручним у використанні за допомогою різних кріплень, підставок і, завжди необхідних, додаткових відсіків для зберігання.

У нашому магазині у Вас завжди є можливість придбати аксесуари виключно для вашого i-друга

Apple аксессуариКроме усього іншого, ми представляємо аксесуари для смартфонів, планшетів і ноутбуків, у вигляді наклейок, які не тільки допоможуть захистити Ваш пристрій від бруду і впливу пилу, але і створять йому індивідуальний образ, завдяки різноманіттю забарвлень, деякі з яких створювалися за участю відомих дизайнерських будинків.

Інтернет магазин «Техно Їжак» представляє і такі аксесуари як:

  • різноманітні кріплення для екранів
  • численні перехідники під різні пристрої
  • аудіосистеми
  • модеми
  • мережеве обладнання
  • гарнітура для всіх видів пристроїв
  • миші і клавіатури
  • модулі пам'яті
  • зовнішні накопичувачі

і багато іншого для товарів від Apple.

Всі аксесуари для продукції від Apple Ви можете придбати в нашому інтернет магазині, не виходячи з дому в Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ). Крім усього іншого, у Нас представлена ??численна автоелектроніка. Інтернет-магазин «Техно Їжак» працює для Вас.

Докладніше