Apple Watch 8

(45 товарів)
Показувати
  • 1
  • 2

Ціна на Apple Watch 8 в Україні

Ціна на Apple Watch 8 на 25 вересня 2023 р. складає від 15 499 грн до 36 999 грн в залежності від характеристик пристрою.
Apple Watch 8 45mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band від 17 499 грн
Apple Watch 8 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band від 16 199 грн
Apple Watch 8 + LTE 41mm Gold Stainless Steel Case with Gold Milanese Loop від 36 999 грн
Apple Watch 8 + LTE 45mm Gold Stainless Steel Case with Gold Milanese Loop від 36 999 грн
Apple Watch 8 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band від 17 499 грн

Apple Watch 8 технологічна лінійка годинників 2022 року

Американська компанія Apple навесні 2022 року представила багато нових гаджетів, серед яких презентували оновлені Apple Watch 8. Очікувані гаджети, які насичують та спрощують життя своєму користувачеві. У фанатів лінійки були причини чекати на нову версію годинника. Модель отримала довгоочікуваний редизайн зовнішнього вигляду, місткий акумулятор, нові датчики, розширений дисплей.

Сімейство Apple Watch 8

Apple Watch 8 було вироблено на основі попередньої версії. Головна складова – дисплей, який збільшили за рахунок зменшення рамок по краях, візуально він побільшав. Діагональ 1,7 дюйми (4,3 см). Гаджет оснастили процесором S8, що дозволяє підвищити швидкість роботи. Сталевий 64-бітний чіп з 2 ядрами, що відповідають за продуктивність, швидкість реакції та збереження точних даних. Основні модулі закуті в алюмінієвий корпус, представлений у двох варіаціях – 41 та 45 мм. Корпус виконаний з міцного аерокосмічного алюмінію або нержавіючої сталі, в залежності від моделі. Матеріал досить міцний і має досить легку вагу. Найважча модель важить лише 51,5 грама. Стійкі до подряпин, ударів та потертостей. Задня кришка значно гладка і приємна до стикання зі шкірою, виготовлена ​​з кераміки. Ємнісний акумулятор дозволяє автономно користуватися годинником близько 3 діб. Якщо увімкнути всі функції та активно підсвічувати екран, то середній час роботи пристрою близько 18 годин. Вбудована пам'ять - 32 Гб, що дозволяє зберегти значну кількість музики і не тільки.

Що нового в смарт-годинах

Компанія Apple завжди дбає про здоров'я своїх користувачів. Використовуючи чисті та нешкідливі матеріали для виготовлення. У годинник Епл Вотч 8 додали функції, які відстежують здоров'я власника. Пристрій перетворюється на такий собі аксесуар на зап'ястя, який підкаже значення здоров'я та загального стану. Нова лінійка отримала ряд датчиків, що дозволяють реалізувати функціонал відстеження метрик.

Вимір рівня глюкози в крові

Датчик, який вимірює кількість цукру в крові. Всі ми трохи ласуни, але не варто забувати, що надмірне вживання солодкого не приведе до чогось гарного. Для контролю рівня глюкози реалізували технологію з урахуванням неінвазивного глюкометра. Датчик стабільно відслідковує рівень і повідомляє користувача, якщо цукор різко зростає або знижується. Тим самим додаючи комфорту користувачеві та впевненості, що цей процес під пильним наглядом.

Контроль стресу

Важливий датчик, який дозволяє стежити за рівнем стресу власника. Ми живемо в досить динамічному світі з безліччю проблем та завдань, які необхідно вирішувати швидко. Все це призводить до перевтоми та стабільного стресу. Технологія використовувалася і раніше, але у версії Епл Вотч 8 вона отримала суттєве оновлення і складний алгоритм обчислення та аналізу даних. Для запобігання стресовому стану, користувачу стабільно будуть приходити практичні поради, що дозволяють покращувати свій стан.

Визначення температури тіла

Під час розвитку складних хвороб такі як Covid-19, кожен користувач зобов'язаний стежити за своєю температурою. Розумний датчик весь час скануватиме цю метрику і у разі великого відхилення завжди повідомляє власника. Застосування датчика дуже добре підійде для жінок та планування їхньої фертильності. Допоможе більш точно скласти уявлення про цикл овуляції. І хто його знає, може опосередковано буде причетним до правильного планування зародження нового життя.

Артеріальний тиск та його контроль

Функція призначена для контролю артеріального тиску. Значення поверхневі, без будь-яких заглиблень. Датчик не вимірює діастолічний та систолічний тиск (відпочинок серця та виштовхування крові). Годинник дає лише рекомендації і в разі потреби краще зверніться до професійного лікаря.

Трекінг сну

Apple Watch 8 можуть відстежувати фази сну. Обчислення пробуджень, глибокий сон та його тривалість. Додатково стежить: за диханням, серцевим ритмом та кількістю кисню в крові.

Операційна система watchOS 9

Лінійка Apple Watch 8 працює на основі ОС watchOS 9. Платформа була представлена ​​раніше, ніж сам гаджет, влітку 2022 року. Програмна оболонка отримала цікаві оновлення та доповнення.

ОС на вибір із чотирма циферблатами – «місячний», «космос», «мегаполіс» та «час грати». Циферблати гнучкі та їх можна налаштувати під себе, змінивши колір фону та розташування елементів.

Переваги покупки в інтернет-магазині Техно Їжак

Купити Apple Watch 8 та насолоджуватися від функціональних можливостей. Ми український інтернет-магазин, який радує своїх шанувальників новими пристроями. На сторінках сайту множинний вибір нової техніки, що надає життю барвистості, насиченості та точних цифр Ваших досягнень. У разі виникнення питань, не соромтеся задати їх нашим менеджерам. Вони із задоволенням розкажуть усі переваги, дадуть відповідь на всі запитання. Додатковим бонусом для Вас будуть кешбек від кожної покупки та регулярні знижки. Покупки, які приносять задоволення тільки від Техно Їжак.

Докладніше