Ціна
Фільтри

AirPods 2

(6 товарів)

Ціна на AirPods 2 в Україні

Ціна на AirPods 2 на 23 вересня 2023 р. складає від 2 299 грн до 6 299 грн в залежності від характеристик пристрою.
Навушники Apple AirPods 2 with Charging Case від 5 399 грн
Навушники Apple AirPods 2 with Wireless Charging Case від 6 299 грн
Лівий навушник Apple AirPods 2 від 3 099 грн
Зарядний бокс Charging Case for Apple AirPods 2 від 2 299 грн
Навушники Apple AirPods 2 вперше представлені навесні 2019 року. Самі розробники називають модель найпопулярнішою серед бездротових моделей за рахунок переваг: компактний футляр, довгий час автономної роботи і нового звучання. Хоча візуально аксесуар майже не змінився, повторив форму попереднього покоління. Індикатор на кейсі змінив своє становище, а сенсори і акселерометри покращують автоматику.

AirPods 2: зручна експлуатація

Серед інших характеристик цих навушників виділяють також легку конфігурацію з пристроями цього ж виробника. Так що купити Apple AirPods 2 потрібно, якщо вся техніка «яблучна». Бездротові пристрої інтегрують і працюють з:
  • смартфоном iPhone;
  • годинами Apple Watch;
  • планшетів iPad;
  • ноутбуком Mac.
При діставання з чохла автоматично шукають потрібний пристрій, а при вийманні з вух звук зупиняється. Але проводиться первинне сполучення з усіма пристроями для комфорту.

Ще одна перевага, чому купити AirPods 2 потрібно для зайнятих людей, - підключення помічника Siri без дотику до телефону. Штучний інтелект може після голосової команди включати потрібний плейлист, відповідати на дзвінки, міняти гучність, відтворювати вхідні повідомлення.

Потужне звучання: на що здатні Епл Аірподс 2

Новий чіп з'явився і в навушниках - Н1. Власний механізм покращує з'єднання через Bluetooth, перемикання між пристроями прискорився в два рази. Затримка передачі звуку з ігор зменшилася на 30%. Завдяки цим характеристикам купити навушники AirPods 2 варто тим, хто любить подкасти, ігри зі звуком, музику і фільми.

Слухати музику можна близько 5 годин безперестанку, в режимі розмови час без зарядки скорочується до 3-х годин. Для тригодинного звучання аудіо достатньо 15 хвилин підзарядки в кейсі. Всього зарядити навушники AirPods 2 можна близько 5 разів без додаткового живлення до самого кейсу.

Додаткові функції: чому можна купити Аірподс 2?

Зручне властивість - спільний доступ до аудіо. Цей режим передбачає підключення двох пар до одного пристрою. Властивості, якими володіють навушники Аірподс 2:
  • гучність в спільному режимі налаштовується окремо;
  • підзарядка кейса через кабель, бездротова зарядка;
  • підключення і персоналізація проходять за кілька секунд;
  • зовнішнє шумозаглушення при розмові.
Ціна Аірподс 2 покоління досить вигідна, все ж тут є дрібні доопрацювання в порівнянні з попередньою моделлю. В Україні купити AirPods 2 оригінал можна в магазинах «Техно Їжак» в Києві, Харкові. Доставка можлива по всіх регіонах.
Докладніше