Ціна
Виробник
Матеріал
Розмір
Ступінь захисту
Матеріал корпусу
Тип акумулятора
Ємність акумулятору
Вага
Фільтри

Тактичні ліхтарі

(99 товарів)
0 відгуків
Показувати

Ціна на Ліхтарі в Україні

Ціна на Ліхтарі на 23 вересня 2023 р. складає від 1 130 грн до 8 560 грн в залежності від характеристик пристрою.
Ліхтар ручний Fenix E05R Black від 1 499 грн
Ліхтар ручний Fenix C7 від 3 199 грн
Тактичний ліхтар Fenix LR35R від 8 560 грн
Ліхтар ручний Fenix E02R Black від 1 499 грн
Ліхтар ручний Fenix E05R Green від 1 499 грн

Тактичні ліхтарі відрізняються від звичайних пристроїв високими вимогами до якості та показників ударостійкості. Використовуються вони військовими для освітлення області прицілювання, а також з метою засліпити та дезорієнтувати противника. В інтернет-магазині "Техно Їжак" ви зможете замовити високоякісні прилади з доставкою по Україні.

Технічні характеристики тактичних ліхтарів

Тактичний ліхтар являє собою міцне і надійне пристосування, що забезпечує інтенсивне освітлення ближніх і дальніх цілей. Пристрої даного типу не реагують на зовнішні впливи, що дозволяє забезпечити безперервність освітлення в умовах бойових дій або критичних ситуацій. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір моделей за розумною ціною.

Щоб була можливість регулювати рівень подачі світла, пристосування мають бути оснащені спеціальною кнопкою. Вона виноситься на приклад або в інше зручне для ввімкнення місце. Кнопка зазвичай не входить у базову комплектацію пристроїв, її потрібно купити додатково.

На нашому сайті ви зможете замовити онлайн:

  • ручні ліхтарі;
  • налобні;
  • кемпінгові;
  • дайвінгові та інші типи.

В асортименті доступні також кріплення для ліхтарів, зарядні пристрої.

У каталозі представлені ліхтарики від перевірених виробників (Fenix, SKIF Outdoor, Nitecore), які при виготовленні керуються високими вимогами до міцності виробів.

Вартість тактичних ліхтариків у 2023 році

Ціна на різні типи ліхтарів залежить від характеристик, функціональності пристроїв і виробника. Вартість приладів в інтернет-магазині "Техно Їжак" відповідає їхній високій якості. Зробивши вибір, ви зможете купити товар онлайн або офлайн у ТРЦ найбільших міст. Асортимент постійно поповнюється новинками. Здійснюється доставка по Україні.

Докладніше