- Очистити все
Додати в обране
Додати до порівняння

- Тип: Портативная акустика
Додати в обране
Додати до порівняння

- Тип: Портативная акустика
Додати в обране
Додати до порівняння
- Тип: Портативная акустика
Додати в обране
Додати до порівняння
- Тип: Портативная акустика
Мобільні пристрої стали звичною частиною повсякденного життя. При всіх своїх перевагах і комунікаційних можливостях вони мають істотний недолік: слухати музику в чудовій якості можна виключно через навушники. Хоча кожен смартфон має вбудований динамік, забезпечити гучне і чисте звучання він не здатний через фізичні обмеження в розмірах. Вирішити проблему допомагає портативна акустика, яка дозволить насолоджуватися улюбленою музикою в будь-якому місці.
Портативна акустика: основні переваги
Сучасна блютуз колонка, має низку переваг, які роблять її використання приємним і зручним:
- Гарна автономність. Ємності акумулятора досить для відтворення музики протягом багатьох годин. Деякі моделі можуть використовуватися в якості додаткового джерела живлення для мобільних гаджетів.
- Зручність перенесення, завдяки наявності кріплення для шнурка або ручки.
- Кілька способів бездротового підключення (Bluetooth, Wi-Fi або AirPlay), а також роз'єм 3,5 мм для проводового з'єднання з відтворюючим пристроєм.
- Великий вибір форм-факторів, способів оформлення і широкий ціновий діапазон.
Основні параметри портативних колонок
Появі даних гаджетів сприяли популярні раніше переносні магнітоли. Цим пояснюється деяка подібність конструкції гаджетів. Перш ніж купити портативну акустику, слід звернути увагу на деякі її основні характеристики.
Потужність
Подібно до всіх акустичних систем, потужність мало впливає на гучність звуку, але безпосередньо позначається на надійності пристрою. Чим вона вища, тим надійніше буде працювати колонка. Цифри потужності мало скажуть не посвяченій людині про параметри системи, але краще вибирати значення побільше.
Кількість і розміри динаміків
Ця характеристика дуже важлива при виборі портативної акустики. Якщо в пропонованій системі присутні окремі високо- і низькочастотні динаміки, то це говорить про більш високий клас пристрою. Наявність окремого сабвуфера і повноцінних ВЧ-головок забезпечує високу якість звуку, незрівнянне з одним широкосмуговим динаміком. На якості звучання також впливають фізичні розміри динаміків, особливо низькочастотних.
Частотний діапазон
Хоча вухо людини не сприймає звук вище 20 кГц, соковитий і насичений звук буде давати Bluetooth колонка з діапазоном 20 Гц - 50 кГц. На цей показник слід орієнтуватися при виборі пристрою.
Співвідношення сигнал/шум
Цей параметр показує рівень шуму, який додається до відтвореного аудіосигнал. Бажано орієнтуватися на мінімальні показники при виборі портативної акустики.
Наявність додаткових роз'ємів
Від набору портів підключення безпосередньо залежить кількість і види пристроїв, до яких можна під'єднати колонку. Тут виробники пропонують безліч варіантів, сполучень і комбінацій:
- порт USB;
- роз'єм RCA;
- роз'єм mini-Jack;
- гніздо для карт пам'яті.
Ємність аккумулятору
Показник важливий в плані тривалості автономної роботи портативної акустики. Слід прагнути до максимальних показників, але не забувати, що вага пристрою при цьому може зростати.
Серед інших функцій можуть бути присутніми FM-приймач або можливість об'єднання декількох портативних колонок в загальну акустичну систему. Для використання пристрою на природі краще вибирати корпус із захистом від пилу і вологи.
Портативна колонка: бренди та вартість
Вибухова популярність портативних колонок почалася буквально кілька років тому. Переносна акустика стала несподівано затребуваною і почала випускатися багатьма брендами і не дуже відомими фірмами. Відповідно, існує величезна різниця в якості, технічних параметрах і вартості.
Більшість маловідомих компаній дотримуються заявлені параметри портативної акустики тільки на папері. З цієї причини купувати найдешевші моделі не варто. Ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині портативну акустику провідних світових виробників, з гарантованою надійністю і якістю продукції. У каталозі магазина представлені моделі брендів JBL, Marshall, Harman-Kardon, Xiaomi та інших. Вони відрізняються високою якістю відтворення і представлені в широкому ціновому діапазоні.
Законодавець тенденцій
Провідним світовим виробником Bluetooth колонок є бренд JBL. Компанія випускає кілька модельних лінійок, що відрізняються між собою базовими параметрами. У них входять серії стереофонічною портативної акустики потужністю від 8 до 20 Вт на один канал. Деякі моделі можуть використовуватися як Powerbank ємністю 10000 і 6000 мА / годин для моделей потужністю 20 і 10 Вт відповідно. Автономність роботи становить до 20 годин. Колонки підтримують бездротове підключення Bluetooth.