Фільтри
Ціна
Тип
+ Всі параметри
Виробник
Рік випуску
+ Всі параметри
Сумісність
+ Всі параметри
Колір
+ Всі параметри
Розмір
Особливості
+ Всі параметри
Bluetooth
Вага

З появою iPad Pro компанія Епл запропонувала користувачам новий пристрій - стилус Apple Pencil. Зовнішнім виглядом він нагадує ручку або олівець і оснащується спеціальним наконечником. Торкаючись їм до сенсорного екрану планшета можна малювати і писати. Доступно управління додатками і основними функціями гаджета. Головна перевага - прихований механізм всередині стилуса зчитує дані від дотику максимально точно і швидко.

Для чого використовується аксесуар

Олівець незамінний помічник у малюванні. Його система здатна розпізнати навіть нахил, коли художник заштриховуєш малюнок. Якщо рука знаходиться на екрані при роботі зі стилусом, дисплей розпізнає тільки дотику ручки. Apple Pencil підтримує малювання через аркуш паперу. Наприклад, коли потрібно перенести зображення. Можна ставити сторонні додатки при необхідності.

Олівець підійде не тільки художникам і дизайнерам. Він виконає ту роботу, яку людина робить руками: набір тексту, переміщення по робочому столу, запуск програм. Оснащується замінним наконечником. Одна заміна йде в комплекті. Далі - можна купувати окремо.

Переваги покупки

В інтернет-магазині «Техно Їжак» є пропозиції для різних поколінь планшетів Епл. Сумніваєтеся, чи варто Apple Pencil купити, якщо не малюєте? Плюси аксесуара очевидні:

  • підтримка різного софта;
  • запис думок, ідей, заміток від руки;
  • перетворення рукописних слів в текст за допомогою додатків;
  • створення схем і позначок на документах (зображення, скріншоти і т.д.);
  • швидке виділення важливих моментів в книзі, офіційному папері;
  • редагування і ретушування фотографій;
  • повноцінне використання функції Sidecar;
  • застосування в якості контролера для ігор.

Пристрій - надійний маніпулятор, що перетворює роботу з iPad в задоволення.

Скільки тримає акумулятор ручка Apple

Акумуляторна ємність - 80 мАг. Цього не мало для такого маленького аксесуара з низьким енергоспоживанням. З повним зарядом він здатний пропрацювати не менше 12 годин. У реальності можна забути про необхідність підзарядки на пару днів або тижнів. Залежно від частоти використання гаджета.

Час зарядки

Для повної зарядки потрібно 50 хвилин. Але є швидкий режим, коли стилус за 15 секунд набирає енергії для 30-хвилинної роботи. Заряджається пристрій від iPad Pro. Під ковпачком знаходиться Lightning-коннектор. Зі спеціальним перехідником можна користуватися портом USB. У повідомленнях планшета вказується відсоток наповненості акумулятора.

Apple Pencil сумісність з продукцією бренду

Сьогодні пристрій має кілька поколінь для роботи з різними моделями Айпад:

  • перший gen - починаючи з iPad Pro 9.7 і вище;
  • друге gen - з Про-версіями 2018-2021 років випуску і Air (2020).

Планшети стилусом не комплектується. Їх можна придбати з гарантією окремо на сайті. Ціна залежить від покоління. Замовлення можна забрати в фізичному магазині в Києві, Харкові. Є доставка по всій Україні.

Докладніше