Фільтри

Apple Watch Series 2

(0 товарів)
0 відгуків

Справжнє диво техніки, або Аpple watch series 2

Мобільні технології не стоять на місці і рік за роком ринок заполоняють шикарні новинки. Модна тенденція останніх років – «розумний» або т. зв. смарт-годинник. Виріб багато в чому відображає головні функції смартфонів, проте в той же час має додаткові «родзинки». Крокуючи в ногу з часом, відома американська корпорація презентувала свій власний шедевр, який відкрив новий етап в історії «розумних годинників». Згодом продовжила традицію оновлювати творіння, пропонуючи все нові колекції. Яскравий тому приклад – Аpple watch series 2, справжнє диво найсучаснішої техніки.

Це друге покоління легендарного аксесуара, який незамінимий для людей, які ведуть активний і здоровий спосіб життя. Годинник прекрасний в усіх відношеннях:

  • відрізняється стильним, практичним дизайном;
  • зручний та комфортний для щоденного використання;
  • якісний, надійний та довговічний;
  • відкриває чудові можливості і привносить в життя винятковий комфорт.

Особливості та здібності «розумного» годинника 2-го покоління

Всі моделі відрізняються від представників першого покоління декількома важливими моментами. Тепер годинник Аpple watch series 2 безпроблемно витримує занурення у воду на глибину до 50 метрів, володіючи прекрасним захистом. Крім того, більш потужний процесор прискорив роботу девайса та дозволяє йому дарувати насолоду носієві, не доставляючи незручностей.

Не можна не відзначити, що екран пристрою став в 2 рази яскравішим, це також привносить більший комфорт в щоденному використанні. А ще – з'явився модуль GPS, завдяки якому відстежується пройдена відстань безпосередньо на гаджеті. Серед особливостей другого покоління – незначне збільшення ємності акумулятора і нова версія операційної системи watchOS 3.

Відмінностей в дизайні між поколіннями небагато. При детальному огляді еппл вотч 2-ї серії легко помітити, що розширилася палітра, а тильна сторона корпусу тепер прикрашена написом назви серії. Можна підібрати ремінець на будь-який смак:

  • шкіряний;
  • металевий;
  • силіконовий;
  • нейлоновий.

Гаджет випускається в двох розмірах корпусу-38 і 42 mm, завдяки чому не складає труднощів вибрати модель відповідно до індивідуальних параметрів зап'ястя.

Будь-який «розумний» годинник відомого бренду дарує масу можливостей, виконуючи основну функцію наручного аксесуара й високотехнологічного гаджета, який дозволяє вирішувати безліч завдань.

Наприклад, відповідати на повідомлення, дзвінки замість смартфона, отримувати повідомлення і нагадування, слухати музику, робити покупки. А також стежити за показниками здоров'я, вимірювати інтенсивність тренувань. Здається, ніби "яблучному" пристрою під силу все, навіть більше. Тому невпинно зростає кількість бажаючих купити Аpple watch series 2, ціна якого повністю зумовлена його виключністю.

Отримати в розпорядження настільки приголомшливий девайс вирішили і ви, відчувши його перевагу над усіма іншими подібними годинниками? Ласкаво просимо в Техно Їжак, де замовити вподобану модель не створить проблем з доставкою по Україні. Відмінного настрою та приємних покупок!

Докладніше