Цікаві статті
Новини 08.06.2021
587
WWDC 2021: iOS 15 iPadOS 15 macOS 12 Monterey watchOS 8 Вчора відбувся один з найголовніших літніх за... Детальніше
Не дивлячись на всі труднощі, які приніс у світ 2020 рік, багатьом компаніям вдалося плідно п... Детальніше
Найприємнішою новиною, що минає для нас стало те, що Техно Їжак шостий рік поспіль був номі... Детальніше

Бездротові навушники AirPods є бажаним придбанням для кожного меломана. Вони забезпечують високу якість звуку, що дозволяє повною мірою насолодитися улюбленими композиціями. Також варто відзначити стильний дизайн, характерний для техніки бренду Apple. Він здається простим, при цьому легко впізнається, що дозволяє йому виділятися на тлі продукції інших виробників.

Комплектація

Магазин «Техно Їжак» пропонує купити AirPods бу в різній комплектації. Окремо можна придбати зарядні бокси. Якщо ви втратили лівий, можна купити правий навушник AirPods бу, і навпаки. У каталозі є звичайні моделі та Pro, вони мають деякі відмінності за технічними характеристиками.

Вживані навушники не гірші за нові за якістю. У магазині продаються лише оригінали, здатні прослужити довгі роки, зберігаючи початковий стан. Навушники також тримаються в станції магнітом, під час перебування там відбувається зарядка.

Якість звуку та тривалість роботи

Якість звучання AirPods pro бу заслуговує на найвищі оцінки. У цьому плані навушники мають такі переваги:

  • відсутність сторонніх шумів;
  • Об'ємний звук;
  • Гарний сигнал навіть на великій відстані від айфону;
  • Надійна ізоляція зовнішніх звуків.

Навушники дозволяють повністю поринути у світ музики, не відволікаючись на те, що відбувається навколо. Різниця в звучанні відчується відразу, якщо людина раніше користувалася іншими пристроями для прослуховування музичних композицій. Також навушники цієї моделі зручно використовувати для розмов телефоном.

Важливою перевагою AirPods бу стає тривалість роботи. Вони здатні працювати до 5 годин без підзарядки. З ними ніколи не виникне ситуації, що заряд скінчився в невідповідний момент. Достатньо помістити пристрої на станцію на 15 хвилин, це забезпечить ще 3 години прослуховування музики.

Вигідні умови купівлі навушників AirPods

«Техно Ёж» є праві та ліві навушники окремо, також можна купити кейс для AirPods бу різних моделей. Це зручно, при втраті одного навушника відсутня потреба заново купувати весь комплект.

Магазин з якісними гаджетами та аксесуарами чекає на покупців у Києві та Харкові. На клієнтів чекають низькі ціни, періодично діють знижки та спеціальні пропозиції. На всі товари надається гарантія. Продукцію можна замовити через інтернет, діє доставка по всій Україні, яка здійснюється за короткий проміжок часу.

Докладніше