Купити Apple Б/У в магазинах в Харкові

Шоурум «Техно Їжак» 2.0 (1 поверх)
майдан Конституції, 12
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
ТРЦ «Французький бульвар» (1 поверх)
вул. Ак. Павлова, 44-Б
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
Шоурум «Техно Їжак» (1 поверх)
вул. Римарська, 6
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
ТРЦ «NIKOLSKY» (1 поверх)
вул. Пушкінська, 2
Пн - Пт: 10:00 - 21:00 Сб - Нд: 10:00 - 21:00
ТРК «Україна» (2 поверх)
пр-т. Тракторобудівників, 59/56
Пн - Пт: 10:00 - 20:00 Сб - Нд: 10:00 - 20:00
<р>Продукція американської корпорації Apple давно завоювала статус обраної, через впровадження інноваційних функцій і досконалого оформлення. Даний бренд електроніки є єдиним в світі, навколо якого виник купівельний культ. Користувачі купують тільки ті гаджети, на яких є відомий бренд надкушеного яблука. Положення Apple в колі вендорів електроніки стає все вище з року в рік, а випускаємі корпорацією комп'ютери, розумні годинники, планшети і смартфони бувають річчю бажань мільйонів користувачів.

На жаль, вартість більшості товарів і пристосувань компанії недоступна багатьом споживачам. З цієї причини величезним попитом користується техніка Apple б у в чудовому стані, яку пропонує купити інтернет-магазин «ТехноЇжак» Харків. У колекції присутня наступна бу електроніка бренду:

 1. Ноутбуки Macbook.
 2. Комп'ютери iMac.
 3. Планшети iPad.
 4. Смартфони Айфон.
 5. Годинники iWatch.
 6. Пристосування.

Все девайси відповідають параметрам якості та тривалості роботи.

Відмінності пропонованих товарів

Інтернет магазин б у техніки apple у Харкові пропонує товари, імпортовані безпосередньо з-за кордону і які пройшли повну перевірку технічного стану. Клієнтам продаються гаджети, які досягли оцінки «confirmed». Це має на увазі повноцінну перевірку і тестування на справність. Вироби, які потребують відкриття для позачергового ремонту в продаж не виставляються.

Техніка apple б у в інтернет-магазині «ТехноЇжак» це:

 • неодмінно справні девайси, які прибули з-за кордону;
 • повна діагностика робочого стану;
 • варіанти neverlock для роботи з будь-якою SIM-картою (для смартфонів);
 • гарантоване технічне обслуговування у Харкові.< li>

Виключна якість

Не секрет, що багато пристроїв Apple надходять в клас бу, ще не будучи в користуванні. Попередні покупці часто так і не встигають розкрити покупку, вибираючи оновлений, більш інноваційний і модний девайс. З цієї причини, більшість позицій, які виставляє магазин б у apple, мають виняткову якість знову куплених виробів. Навіть коли смартфон або планшет використовувалися якийсь час, до продажу пропонуються девайси виключно з мінімальним відсотком потертостей або браку. Це можуть бути незначні подряпини або наслідки використання. Споживач завжди отримує гарантію на куплений товар, так як ми несемо відповідальність за якість продаваної бу техніки Apple.

Помітна економія

Головним доводом купити б у техніку Apple є значна економія коштів без втрати якості. Купівля будь-якого гаджета виявиться зручною, безпомилковою і, головне, не обтяжливою для бюджету. Приховані підводні камені і загрози абсолютно не існують, бо кожне пристосування уважно перевіряється.

При значній економії коштів, ви купуєте гаджет, майже не поступається новітньому. В асортименті знаходяться новітні смартфони iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, оновлені версії Macbook, iPad Air і Apple Watch. Всі новітні інженерні завоювання і ексклюзивний стиль гаджетів компанії стають доступними за більш мінімальною вартістю. Найвища потужність новітніх процесорів A13 і A14 Bionic, 24-годинна самостійна робота, дисплеї Super Retina, нічна зйомка, Face ID і інше, чим славиться і обганяє опонентів «яблучна» компанія.

Виключно відмінні оцінки

Якщо виріб Еппл пройшов активацію, він вже вважається бу. При цьому зовсім не обов'язково, щоб він знаходився в експлуатації. Після діагностики в сервісному центрі більшість девайсів отримують підпис «нове». Інтернет-магазином «ТехноЇжак» продається б у техніка apple з гарантією, бо навіть найменші недовіри в справності або стані служать підставою для зняття з асортименту певної моделі. У наборі магазину представлені девайси які заробили єдино високі оцінки фахівців ремонтного центру:

 1. Оцінка «4». Хороший стан, наявність невеликих недоліків.
 2. Оцінка «5». Чудовий стан, мінімальні сліди експлуатації.
 3. Оцінка «5+». Виключний стан, без слідів експлуатації.

Основні переваги електроніки Apple

Крім революційних CPU, практично кожне творіння корпорації має:

 • функціональну операційну систему iOS;
 • елітні камери, схожі за характеристиками дії з професійною апаратурою;
 • дисплеї з підтримкою технології TrueTone;
 • корпуси з твердих і маловесних інноваційних сплавів.

Відмінна якість збірки

Користувачі захоплюються бу пристроями Apple тільки в позитивному плані. Гаджети довговічні, зручні і практичні. Співробітники корпорації прагнуть не тільки запропонувати пік зручності користувачеві, але і привносять в життя рішення, що здавалися раніше фантастикою.Інженери Еппл прагнуть задерти планку все вище з виходом кожної нової моделі або лінійки виробів. Слід сказати, що покупка б у техніки apple дасть можливість не згадувати про ремонт або зносі деталей на довгі роки.

Ідеальний вибір для клієнта

В двох словах рішення купити техніку Apple б у можна назвати найкращим для покупця. Одного разу ставши її господарем, людина залишається вірним корпорації на довгі роки. Інтернет-магазин «ТехноЇжак» радить вступити в елітний клуб власників пристроїв знаменитого бренду, купивши б у моделі Apple за адекватною вартістю. Незважаючи на низькі ціни, магазин пропонує товар найвищої якості з гарантією і доставкою по Україні.

Докладніше