Фільтри

iPhone 12 Mini

(0 товарів)
0 відгуків

Компанія Apple не забуває і про тих, хто в 2020 році, як і раніше, віддає перевагу компактним смартфонам. Саме для таких користувачів виробник випустив iPhone 12 Mini, яка напевно завоює чималу частку ринку. Завдяки своїм розмірам маленький телефон легко вміщується в кишені штанів, при цьому майже не поступаючись своїми характеристиками старшим моделям. Новинка вже доступна для замовлення в інтернет-магазині Техно Їжак, тому не варто відкладати покупку в довгу скриньку. І зараз ми розповімо чому.

Маленький айфон 12 міні з великими можливостями

Незважаючи на компактні розміри як мобільного гаджета, так і діагоналі його екрану, за рівнем технологічного оснащення він не поступається старшим моделям, а в деяких аспектах навіть перевершує їх. Йдеться насамперед про дисплей, характеристики якого вражають:

  • super Retina XDR 5,4 дюйми;
  • щільність пікселів 476 PPI;
  • яскравість 625 кд/м2.

Навіть за досить скромної діагоналі інформація на екрані добре читальна незалежно від наявності та потужності зовнішнього джерела освітлення. При цьому можна легко користуватися iPhone 12 Mini однією рукою, скролінг новин від нижнього до верхнього кордону екрану великим пальцем зовсім не викликає труднощів.

З точки зору комплектуючих пристрій також не поступається старшій моделі, в його основі лежить новітня однокристальна система A14 Bionic з можливостями машинного навчання. Якщо порівнювати модель процесора з минулим поколінням, ми відразу помітимо 25% приріст продуктивності, що стосується, зокрема й обробки тривимірної графіки. Об'єм оперативної пам'яті становить 4 гб, що також дозволяє IOS легко працювати навіть з ресурсомісткими додатками завдяки високому рівню оптимізації.

Камера та передові технології фотообробки

Айфон 12 міні отримав таку ж оптику, як і стандартна модель, судячи з перших відгуків, якість зйомки як завжди на висоті:

  1. Технологія Deep Fusion. При недостатньому освітленні картинка тепер містить набагато більше деталей.
  2. Smart HDR 3. Всі об'єкти в кадрі виглядають чудово, не втрачаючи навіть при яскравому сонці.

Висока якість фото та відео забезпечують два 12-мегапіксельні модулі камери, які хоч і не вражають уяви на папері, видають відмінні результати завдяки фірмовим програмним методам обробки зображень.

iPhone 12 Mini: Завжди на зв'язку

Якщо раніше моделі iPhone могли працювати тільки з мережами LTE 4-го покоління, то новинка оснащується вже модулем 5G, здатним теоретично видавати швидкість до 6 400 мб/секунду. Це дозволить вам завантажувати і відправляти великі обсяги даних, наприклад, відео в 4К, всього за кілька секунд. І повсюдне використання мереж 5G вже не за горами, і ви будете до нього готові.

Багато фанатів Apple вже планують купити iPhone 12 mini, але зараз це не просто чергове оновлення модельного ряду для шанувальників, революційні зміни способів зв'язку дозволяють віднести новинку до справді унікальних та проривних речей. Якщо ви вирішили замовити цю модель, можете бути впевнені, що вона не втратить своєї актуальності і через 3 роки. І річ тут не тільки в сучасному дизайні та відомій марці, просто рівень технологічного оснащення апарату набагато випереджає свій час. І цей заділ на майбутнє ще довгий час відпрацьовуватиме вкладені в нього інвестиції.

Щоб придбати Айфон 12 міні за рекомендованою виробником ціною, зверніться до наших менеджерів. Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами та організуємо швидку доставку товару до вас додому. Якщо ви вирішили купити техніку Apple в Україні, то магазин Техно Їжак завжди допоможе вам у цьому.

Докладніше