Ціна
Фільтри

AirPods Pro в Харкові

(5 товарів)

Ціна на AirPods Pro в Харкові

Ціна на AirPods Pro на 5 жовтня 2023 р. складає від 8 999 грн до 8 999 грн в залежності від характеристик пристрою.
Навушники Apple AirPods Pro with Magsafe 2021 (MLWK3) від 8 999 грн

AirPods Pro у Харкові - новий рівень комфорту!

Еволюція прослуховування музики пройшла через століття. Від неймовірних технологічних рішень передачі звуків до магнітофонів, а відтак і стереосистем. Природа людини така, що вона не уявляє життя без звуків, гармонії та музичних інструментів. Відчуваючи потребу в звучанні улюбленої мелодії і при цьому зберегти усамітнення (усунення від оточуючих), для роботи на телефонних станціях і не тільки – розроблялися навушники різного плану. На сьогоднішній день є можливість насолодитися треками за допомогою бездротових AirPods Pro, купуючи в інтернет-магазині у Харкові.

Зовнішній вигляд

Компактні бездротові навушники вигнутої конструкції розташовані в зарядному кейсі, мають три змінні силіконові насадки (розмірами S, M, L), а також кабель Lightning - USB Type C.

Розглянемо начинку.

Процесор H1

Незважаючи на маленькі розміри навушників AirPods Pro у місті Харків – усередині знаходиться потужний процесор H1, завдяки якому всі технічні операції відбуваються без затримок. Наприклад - сполучення моментальне, автоматична синхронізація між iCloud-пристроями. Здійснює працездатність до 5 годин, при цьому контролюючи поступову мінімальну витрату заряду. А також автоматичне перемикання між продуктами Apple.

Звучання

Передача звуку має досить великий діапазон, виділяючи партію голосу. Адаптивний еквалайзер автоматично налаштовує параметри звуку з урахуванням форми вуха, створюючи насичене звучання. Завдяки динамічному драйверу (АірПодс Про в Харкові) проробляються деталі відтворення, баси видаються на рекордному рівні. Для любителів класичної рок-музики саме ці навушники стануть невід'ємною частиною шанувальника під час прослуховування. Найголовніша особливість - є відстеження руху голови для отримання просторового тривимірного звуку і ви наче на живому концерті, де виконавець співає тільки для вас.

Шумопридушення та комфорт

Це стало реальністю - вакуумні навушники АірПодс Про у Харкові під час прослуховування не дають неприємного тиску на барабанну перетинку і не з'являються краплі поту у вушному каналі. Отже, джерелом звуку є решітка динаміка, спрямована прямо в слуховий прохід. Так як закупорений вушний канал із силіконовим вкладишем не дає можливості порам людини "дихати" - була розроблена система вентиляційних отворів у самому корпусі навушників. Саме ця особливість в АірПодс Про в місті Харків дає можливість зняти тиск з барабанних перетинок під час експлуатації.

Мікрофон

Почнемо з найцікавішого. Небагато компаній можуть похвалитися такою функцією як "зовнішній мікрофон". Якщо ви залишите один навушник для прослуховування, а другий залишите в сусідній кімнаті, то можна буде почути все, що там відбувається. У режимі Life-прослуховування активується вбудований мікрофон і автоматично вмикається запис зовнішніх звуків. Основний акцент йде на те, що технології розвиваються і складають у собі додаткові функції. Погодьтеся, молодим батькам ця опція буде корисною! Для цього необхідно в налаштуваннях знайти “Пункт керування”, потім “Налаштувати елемент керування” та додати функцію “Слух”.

Основний мікрофон для голосового зв'язку АірПодс Про (у місті Харків) вмонтований під велику решітку вище на корпусі, тим самим він захищений від поривів вітру. Для розмови можна використовувати навушники, щоб заощадити заряд акумулятора. Знятий навушник можна тимчасово помістити в кейс для заряджання, що дуже практично.

Переваги покупки в інтернет-магазині

Купити AirPods Pro у Харкові легше, ніж ви думаєте - у нашому інтернет-магазині Техно Їжак. Професійні співробітники нашої компанії зможуть підібрати (за потреби) підключити вам найкомфортніший аксесуар. Наші менеджери із задоволенням Вам розкажуть усі переваги і дадуть відповіді на питання, що цікавлять. Ви унікальні, тому наша робота під гаслом “Кожен наш клієнт – це наш друг”! Будьте впевнені у відкритості та відповідальності наших співробітників. Розрахуватися за покупку також просто: готівковий, безготівковий розрахунок, післяплати та кредитування від наших партнерів за зручними умовами. Покупки, які приносять задоволення тільки від Техно Їжак.


Докладніше