Ціна на AirPods 3 в Харкові

Ціна на AirPods 3 на 23 вересня 2023 р. складає від 3 799 грн до 7 699 грн в залежності від характеристик пристрою.
Навушники Apple AirPods 3 with Wireless Charging Case від 7 699 грн
Навушники Apple AirPods 3 with Charging Case від 7 399 грн
Зарядний бокс Wireless Charging Case для Apple AirPods 3 від 3 799 грн

Навушники фірми Apple Airpods 3 покоління досить популярні. Зручність застосування та відмінна якість звучання – що ще потрібно від девайсів такого типу. Сюди можна додати стильний дизайн, властивий для всієї техніки Apple. У ньому немає зайвого, все спрямоване на те, щоб користувач з комфортом міг скористатися високоякісними навушниками. В онлайн магазині "Техно Їжак" можна купити apple airpods 3 у Харкові за вигідними умовами. 

Високоякісний

звук вважається першочерговою річчю, що користувачі очікують від покупки новеньких навушників. У даній справі продукція Apple заслуговує на найвищі оцінки. Вихід навушників Airpods 3 встановив нову планку за якістю. Їхній розробці приділялася велика увага. В організації є свої музичні, ігрові та відео сервіси, користуватися якими комфортніше з навушниками AirPods 3 Original. 

Навушники Airpods 3 Original Харків чудово підходять для прослуховування треків. У них з'явився добре налаштований драйвер, який забезпечує чітку передачу звуку та інтонації. Особливістю AirPods 3-го покоління став чудовий бас. Всі параметри вважаються плюсами перед минулими різновидами гаджета. За звучанням 3 покоління майже нічим не поступається Airpods Pro. 

У навушниках Airpods є здвоєні мікрофони щоб передавати голос, вони дають змогу з комфортом спілкуватися по мобільному телефону, брати участь у конференціях і робити інші відносини, що передбачають необхідність двостороннього зв'язку. Купити навушники apple airpods 3 в Україні можливо ще для перегляду Twitch та Youtube, прослуховування подкастів, ігри в додатках. 

AirPods Original 3 не має пасивного шумоподавлення. Це означає, що під час прослуховування музики буде чути абсолютно все, що відбувається довкола. Вся музика, що прослуховується, і інший використовуваний контент (відео, підкасти) чудово чути стороннім людям. Варто брати до уваги це застосовуючи навушники. 

Якістю просторового аудіо

Індивідуальністю навушників вважається опція "Стерео у просторі". Ця опція допомагає повною мірою отримати задоволення від улюблених треків, а в окремих випадках почути нові деталі. Просторове аудіо можна налаштувати, відключити або включити в певному розділі опцій за кілька кліків. 

При використанні цієї функції потрібно враховувати, що не всі альбоми будуть чудово відтворюватися з нею. Багато що залежить від відомості. Основна маса нової музики відтворюється з функцією просторового аудіо відмінно, але для прослуховування деяких старих треків її краще вимкнути. 

Дизайн AirPods Original 3

Стиль різних пристроїв фірми Apple – це досконалість у кожному елементі. Приємне почуття залишає і сам футляр, а зовнішній вигляд навушників викликає захоплення. Самі навушники дуже легко дістаються з пазів, а також з легкістю і просто влітають туди, добре там триматися. 

Розмір Airpods Original 3 набагато більший у порівнянні з попередніми моделями пристрою. Це забезпечує їхнє комфортне носіння, вони не випадають, добре тримаються у вушці. Можна без страху здійснювати в Airpods Original 3 різкі рухи, тобто в них можна вирушити на пробіжку. Зручність застосування навушників відіграє важливу роль, так що в цьому плані гаджети компанії Apple знову заслуговує на похвалу. 

Ще однією важливою особливістю гаджета стає наявність захисту IPX4. Вона забезпечує надійність навушників, запобігає попаданню поту чи вологи. Якщо людина потрапила в Airpods під дощ, навушникам нічого не загрожує. На навушники apple airpods 3 ціна Харків при цьому дуже доступна, що при згаданих можливостях стає ще одним приводом для придбання. 

Особливості управління

На кожному навушнику є кнопки, на які можна призначити дві дії. Наприклад, можна викликати Siri, а це вже дозволяє зробити абсолютно все, що потрібно - включити ту чи іншу програму, додати або зменшити гучність звучання. Щоб використати потрібну функцію, потрібно затиснути ніжку до клацання. 

Плюси навушників Apple AirPods Original 3

Навушники Apple AirPods третього покоління можуть працювати дуже довго, про зарядку користувачі рідко згадують. Акумуляторна батарея працює до 6 годин, кейс дає ще 30 год. При цьому кейс завжди можна включити для зарядки, так що два елементи завжди будуть заряджені максимально. За 5 хвилин перебування в кейсі навушники отримують заряд на годину роботи. У пристрої використовується порт заряджання Lightning, зарядка йде в комплекті, тому не буде труднощів через відсутність Type-C. 

Недорога ціна airpods 3 Харків та найвища якість звучання є лише одними з багатьох плюсів навушників: 

  • Висока ергономічність, зручність використання; 

  • Захист від вологи та поту; 

  • Будь-яке зручне керування; 

  • Bluetooth 5.0 (з дальністю до 9 м); 

  • Підтримка MagSafe; 

  • Стильний дизайн кейсу та навушників. 

Онлайн-магазин Техно Їжак пропонує купити навушники Apple Airpods 3 у Харкові з нормальними умовами. Доставка відбувається максимально швидко, в м. Києві можна отримати продукцію в той же день замовлення. Замовити будь-яку продукцію в інтернет-магазині можна цілодобово. Перелік магазину є велика кількість різних девайсів.

Докладніше