Захищай тих, хто захищає

Колаборація, що допоможе тобі донатити в травні ще більше та простіше
intro
intro-bottom
soldiers
Рівно 10 років тому розпочалася героїчна та сповнена відданості історія бригади «Азов», про яку вже встиг почути весь світ.
Громадська організація AZOV.ONE, створена командирами 12-ї бригади спецпризначення «Азов» НГУ, має прямий зв'язок з командуванням, що дозволяє миттєво отримувати та опрацьовувати запити, пов'язані як з загальними, так і з нагальними потребами її бійців. Результативність та прозорість дозволили організації здобути довіру небайдужих до діяльності «Азову» людей, бізнес-спільнот, медійних осіб та лідерів думок. Звітність за минулий рік продемонструвала десятки найменувань обладнання втілених AZOV.ONE на суму 97 378 291 грн.
Проте, ми добре знаємо, що допомоги нашим військовим ніколи не буває достатньо. Техно Їжак з перших днів повномасштабного вторгнення допомагає Силам Оборони наближати перемогу. Цього разу, з нагоди десятої річниці легендарної бригади, ми доєднуємося до ініціатив AZOV.ONE! Придбання дронів для захисників, закриття зборів на ремонт автівок, створення благодійних активностей, накшталт "Пошта любові до ЗСУ", — все це стало звичною активністю для Техно Їжака, аби зміцнювати тих, хто стоїть на варті цілісності нашої країни.
yizhak-cashback-bg
Допомагай з Техно Їжаком
01 КЕШБЕК для «Азов»
Отримуй кешбек за кожну травневу покупку в Техно Їжаку та спрямовуй його на потреби бригади «Азов»*
*пропозиція діє на сайті ti.ua
yizhak-cashback
sticker-pack
02 СТІКЕРПАК
Любителі класних стікерпаків — пропозиція для вас: купуючи собі новий набір всього за 99 грн, ви автоматично донатите цю суму на підтримку бригади “Азов”
donation-top
03 ДОНАТ
Поки не плануєш покупок, але є бажання допомогти? Техно Їжак відкрив окрему банку для донатів, в яку можна закинути будь-яку суму!
Задонатити
donation
04 БІЖУ ЗА АЗОВ
Техно Їжак дбає про твій гаджет, а ти дбаєш про захисників! 5 травня в Києві відбудеться благодійна подія "Біжу за «Азов». Другий рік поспіль зібрані на ній кошти йтимуть на підтримку Асоціації родин захисників «Азовсталі». Цього разу кожен ініціатор донату, великого чи малого, отримає захисне скло або плівку від Техно Їжака. Цим ми нагадаємо просту істину: незначних внесків не існує!
run-for